Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok nekem segíteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lil'monster kérdése:

Tudnátok nekem segíteni, esetleg tanácsot adni, elmondani hogy nagyjából mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje együtt vagyok, és nagyon szeretem, de még nem feküdtünk le egymással. Én még szűz vagyok, de a barátomat eleve úgy mutatták be nekem, hogy nagyon sok barátnője és egyéjszakás kalandja volt már. Nyáron elmenyünk egy közös nyaralásra a baráti körrel, és nekünk külön szobánk lesz. Tekintve hogy nagyon sok alkohol társaságában fogjuk tölteni az időnket, és egyikünk sem veti meg az ivást, valószínűleg össze fogunk gabalyodni... De őszintén szólva fogalmam sincs mire számítsak, és kicsit félek. Tudnátok sját tapasztalatot mondani? Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 19. 20:48
 1/4 RRR ***** válasza:
89%
nem mata részegen kellene elvesztened,kockáztatva,hogy nem csak ő dug meg.....
2017. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb egy tapasztalt fiúval mint egy gyorstüzelő szűz ficsúrral. Pont annyit igyál hogy csak kellemesen becsiccsencs. Jó lesz az!
2017. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy két pohár laza pia belefér. Csak annyira legyél spicces, hogy tudd mit csinálsz. Na meg persze gátlásoldásnak pont megfelelö. A részeg szex csúnya. Tapasztalatból mondom :D 22L
2017. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Védekezzetek!
2017. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!