Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek elmondani a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elmondani a barátomnak hogy szűz vagyok. Titeket mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ő már millió csajjal volt. Gondolom tapasztaltabbnál tapasztaltabbal.

Én meg nem vagyok az. Elmondjam neki? Ha igen mikor? Jóval előtte,vagy olyan romantikus ágyas jelenetben,amikor odasúgja a csaj a fiúnak,hogy nekem te vagy az első.?



2017. márc. 5. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szex előtt azért meg fogjátok beszélni a védekezési módot.Ha majd ott tartotok és felmerül a téma akkor elmondhatod neki.Biztos örülni fog,ne izgulj! :)
2017. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
98%
Én előre javasolnám. Akkor eleve úgy állna hozzád.
2017. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fogja zavarni, sőt még örülni is fog neki! én legalábbis örülnék! szerintem az első alkalom előtt mond el neki, kérd meg hogy legyen figyelmes és óvatos!
2017. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék. Ha normális, akkor Őt se zavarná. :)
2017. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Megpróbálom akkor felhpzni neki előtte valahogy. Csak biztos meg fog lepődni..Nem gondolja rólam. Én meg nem mertem mondani

De köszi a válaszokat

2017. márc. 5. 19:25
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

8 hónapig voltam együtt szűz csajjal, az is maradt, mert már vége :)

pár dologban kicsit más volt, mint a korábbi exem aki nem volt szűz, de nem éreztem problémának, mondjuk eléggé levágható volt, hogy szűz :)

szerintem szólj a barátodnak erről nyugodtan :)

jobb ha figyelmes lesz ilyen tekintetben :)


24F

2017. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves vagy:)
2017. márc. 5. 19:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem elmondani eleinte mert rólam sem gondolta a barátom hogy szűz vagyok. Nincs ezen szégyellnivaló. Nálunk úgy volt hogy mikor felhozta a szex témát és kérdezte hogy ezt vagy azt szeretem-e akkor mondtam el.

Felesleges titkolni, úgyis kiderül.


Kiadsam: Komolyan vártál 8 hónapot egy szűz lányra? Ritka rendes pasi lehetsz. Több ilyen lehetne...


22N

2017. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8:

ez nem ritka rendesség :D egy átlagos srác vagyok, csak komoly kapcsolatot akartam és nem a szexre mentem :)


24F

2017. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Gyere, beavatlak én, és megtanítalak mindenre, amit csak tudnod kell!
2017. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!