Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha ha választanotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ha választanotok kellene, olyan férfit választanátok aki jóképű, de rossz vele a szex vagy olyat aki nem néz ki jól, de jó az ágyban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 12:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit elírtam.
2017. máj. 20. 12:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyeb a Don Juhan. De a szex legyen rendben ;)
2017. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező, mire jó egy szép virág a kertben, ha nem illatozik? Hiába jóképű egy faszi, ha csak arra jó, hogy megsimogat. Legyen akkor egy akármilyen, aki szeret, meg kielégít. És hidd el, tudom szeretni, viszonozni. Nem egy önző szépfiút.
2017. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3as véleményét adom én is.
2017. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj ezzel, hogy a külső alapján választ az ember és csak utána tudja meg, hogy egy szrt ér az ágyban és mivel a rondát nem fogod kiválasztani így soha nem tudod meg, hogy egyáltalán jó e az ágyban :) Szóval elég elméleti a kérdés. 37F
2017. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbit,a szépség mulandó dolog.21/L
2017. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kell, hogy jól kinézzen, de azért tetsszen. Ha nem tetszik, akkor lehet akármilyen jó az ágyban, nem szexelek vele, mert nem tudnék hozzá vonzódni. Illetve azzal sem szexelnék, aki pont, hogy jól néz ki, de rossz az ágyban.

Úgyhogy én olyat pasit választok, aki nekem tetszik és a szex is jó vele.:) Mert szerencsére nem csak ez a két véglet van, amit leírtál kérdező.:)

2017. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, ez logikus. :)
2017. máj. 20. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám vazze:-)
2017. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!