Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok miért buknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok miért buknak a rossz fiúkra és náluk tényleg csak a jóképű, magas srácoknak van esélye, ha nem bunkó valaki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, a bunkóság is max az átlagos srácok esélyeit növeli. Ha csúnya vagy, akkor bunkó rosszfiúként sincs esélyed.
2013. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alexandra0908 ***** válasza:
igen,minden nő ilyen pasit képzel el magának...aztán a sokadik pofára esés után rájön,h.nem erre van szüksége.(saját tapasztalat)
2013. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen mert a magabiztos rossz fiúk jobbak az ágyban és sikeresebbek az élet számos területén.
2013. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mert az embereket vonzza az ismeretlen, a veszély és a kihívás. Nem mindenkinek csak a jóképű magas srácok tetszenek. Én személy szerint nem csak a kelsülyéből ítélem meg a srácokat nálam valaki lehet olyan jóképű amilyen csak akar ha bunkó akkor nem jön be és ezzel nem hiszem hogy csak én vagyok így.
2013. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:
34%
A rossz fiúk miért buknak a szép lányokra és náluk tényleg csak a csinos, karcsú csajoknak van esélye, ha nem bunkó valaki?
2013. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én magas és jóképü vagyok mégsem szeretnek.... szerintem ez teljesen viselkedésfüggő, maúgy nem kell hozzá bunkónak lenni. keres a googlen a "pua csajozás" szavakra és olvas el pár cikket ha nagyon motivált vagy megtanulhatsz csajozni, személyiséget fejleszteni....
2013. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

azé me há me me a jó lányok olyan rossz fiút akarnak akiből a kedvükért jó fiú lesz

de ez fordítva is igaz a rossz fiuknak olyan jó kislány kell aki a kedvükért rossz kislány lesz :)

2013. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

NEM

2013. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem a magabiztos, de érzékeny jófiúk vonzanak.


A féktelen bulik, alkohol, 150 ex stb. nálam mind kizáró okok. Az értékrend a kulcs :)

2017. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!