Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért jönnek a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért jönnek a rossz kisugárzás szöveggel, ha egy pasi nem jóképü?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legfinomabb módja hogy az önérzetedet nem tapossák a földbe

23/F

2016. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem jönnek. Egyszerűen lekoptatják.
2016. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Én szimplán a pasi képébe tudom mondani, hogy nem jön be. Nálam az őszinteség és egyenesség alap!


Egyébként ha búvalb..szott képet vágsz, és süt rólad a világfájdalom, akkor ne csodálkozz, hogy senki se akar téged párnak, még az se, akinek egyébként tetszenél!

Senkinek se kell egy depressziós egyén.

2016. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Mert ők szeretik bemagyarázni a plebsznek, hogy gyakorlatilag bárkinek esélye van náluk, aki megüti az intellektuális mércét, csakhogy ez egy hatalmas átverés. Tanuljátok meg, a nők ismerkedésnél a hibákra utaznak, amit teljesíthető külsővel egyébként burkolni lehet elég sokáig. Nem hiába járja az a szójárás és tapasztalat a férfiak között, hogy a nagyképű, burzsuj, népszerű, jóképű csődörnek az atyaúristent is elnézik, a kis átlagjancsikák esetében meg a legapróbb bolhából is elefántot kreálnak problémák terén.


Egyszóval hatalmas baromság, hazugság részükről a "nálam mindenkinek esélye van, aki megnevettet/humoros/intelligens/művelt" kijelentésnek. Ennek alátámasztásképpen vajon miért írnak ki napi rendszerességgel 15-20 olyan kérdést, amiben a pasijuk leggusztustalanabb tulajdonságait ecsetelik, ám ők mégis ragaszkodnak a pasikához, miközben nekem, a monitor ezen oldalán a pofámról sül le a bőr, hogy egy felnőtt nővel hogy tehet ilyet egy szintén felnőtt férfi. És ezekhez a mocskokhoz ragaszkodnak foggal-körömmel.


Számomra a nő maga az ellentmondás, az önellentmondás, a hazugság, a hülyének nézés, az átverés definíciója, entitása, fizikai megnyilvánulása.

2016. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

"Számomra a nő maga az ellentmondás, az önellentmondás, a hazugság, a hülyének nézés, az átverés definíciója, entitása, fizikai megnyilvánulása."


Pedig a nők egyszerűek.

Fontos a humor és az érdeklődés. Majd ennek hiánya, és látszata.


Én mostani barátnőmet próbáltam felszedni, sikertelenül. Érdeklődtem utána, próbáltam vicces lenni, naponta írogattam neki.

Nem nagyon reagált.

Aztán 3 napig nem írtam és nem mentem, be oda, ahova dolgozott. 4. nap bementem faarccal, normális voltam, de semmi több. Fizettem és eljöttem.

5 perc múlva sms, hogy nem-e mennék el vele hétvégén korizni. Előtte meg egy fagyira se tudtam elhívni a sarokra.

Persze nemet mondtam neki.

Aztán 3. ajánlatra beadtam a derekam.


És ez minden nőnél működik.

2016. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4


Igazad van, de majd jön a nősereg és lepontoz.

2016. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

#5


"Pedig a nők egyszerűek."


Bocsi, de tévedésben vagy, és ezt mint nőként mondom.


Látom, soha nem akadt a kezedbe egy olyan könyv, vagy tanulmány, ami pont arra hívja fel a figyelmet, hogy a nők mennyivel komplikáltabbak, mint a pasik. A pasik az egyszerűbbek!


Ajánlom figyelmedbe legalább ezt megnézni!!

https://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM&t=1s

2016. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

#7-es, ez egy nagy hülyeség. Minden ember más. Nagy vonalakban igen, régen olyanok voltak a férfiak és nők, mint ahogy felvázolja.


De rengeteg kivétel van. Tipikus sztereotípia, hogy a férfiak nem tudnak több dologra figyelni, de vannak férfiak akik képesek a multitaskingra. Pont úgy, ahogy vannak nők, akik könnyen tudnak tájékozódni és jól tudnak térképet olvasni.


El tudom képzelni, hogy mennyire összetörné a lelkivilágodat, hogyha találkoznál egy férfivel, aki bonyolultabb, összetettebb nálad.

2016. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyes ronda pasikkal nem az szokott lenni a bajom,h rondak,hanem ,hogy egyesek nem szeretik magukat, esetleg pesszimistak vagy engem leoltanak.



:(

2016. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Ha búval ba*ott képet vágsz, rajtad a világ terhe ne csodálkozz, hogy ezzel jönnek. Lehetel akármilyen jó pasi külsőre akkor se kellenél.

Nem fogok egy negatív, depis emberrel járni.


Volt már ilyenhez "szerencsém". Hiába volt jó csávó viszont mindent negatívan látott, állandóan a múlt sérelmeit mondogatta stb. Köszönöm, de ilyenből nem kérek!

2016. dec. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!