Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nászéjszakámon veszítem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nászéjszakámon veszítem el a szüzességem mert igy akartam. Milyen fehérnemű lenne alkalmas hozzá? Illetve. Legyen fehér ami a tisztaságom tükrözi, vagy valami vaditobb? :D

Figyelt kérdés

csipke vagy nem csipke....stb

a férfiakat melyik fajta fehérneműk izgatják?


2015. jan. 31. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A vasbugyi a tuti.
2015. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Nászéjszakán? Nem lehet valami nagy lagzi :D

mi a nászéjszakán annak örültünk ha vízszintbe kerülünk :D


Mondjuk az is igaz, hogy a kapcsolatunkban végig volt szex, eszünkbe sem jutott ez a marhaság. (már bocs de az)

2015. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
És most mondjuk el egy egy perces imát, adja az úr, hogy ez egy fake kérdés, ámen.
2015. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Elég buta döntés összeházasodni valakivel, akit nem is ismersz.
2015. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eddig kibírtad akkor azt mondom add meg a módját a fehér színnek de válassz inkább egy dögösebb fazont belőle. Később annyi fajtában-félében meglepheted amiben csak akarod.
2015. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2015. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

jesszus marijja !!!!

mar ne haragudj de eleg rossz otlet volt pont a naszejszakara idoziteni...

nemtudom mennyire vagy kepben, de az elso alkalom iszonyatosan fog am fajni.....akarmennyire is ellazulsz stb,lehet h verezni is fogsz...

az elso nehany alkalom eleg fajdalmas lehet.....

es egyebkent meg kit erdekel a bugyi ugyse abban fogtok dugni

mellesleg sztem tok fura hogy valami csipkes cucc kell ahhoz h az ujdonsult ferjed beinduljon......


minek keritenek az emberek ekkora feneket a szuzessegnek...regen amikor egy csoro paraszt csalad lanya szuz volt es hoza lehetett adni egy gazdag oreg foszerhez akkor meg ert valamit.. de manapsag ilyen mar szerencsere nem jellemzo.


arra nem gondoltal h mi van ha nem fog kozottetek mukodni a szex? nem tudom en is vartam egy evet a sajat kapcsolatomban, en se vagyok olyan hogy fuvel-faval, igaz sokszor lett volna ra alkalmam de csak komoly es tartos kapcsolatban tudtam odaig eljutni... sajna mi azota szetmentunk, es tobbek kozott az eltero igenyek is szakito ok volt..( o nem igenyelte annyira)



hogy a kerdesre is valaszoljak, a vasbugyira tippelnek. ;)

2015. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hófehér és csipke, ha lehet az egész csipke legyen.
2015. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Tökmindegy, mit veszel fel, úgyis leszedi rólad 2 perc alatt, mert évek óta ki van éheztetve szerencsétlen. Azon aggódni, hogy mit vegyél fel, ráérsz pár év múlva, mikor már rádunt. Ha addig együttmaradtok persze, hisz ha szar lesz a szex, az is lehet, hogy egy év múlva ilyenkor már elvált emberek lesztek. Én biztos nem maradnék olyannal, aki béna az ágyban, ezért jó alaposan letesztelek mindenkit előre, ez a leendő férjemmel is így lesz! ;)
2015. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem kommentálom, hogy mikor, miért akarod így, te dolgod, csinálsz, amit akarsz.

Kérdésre válasz:

Tényleg nem sokáig lesz rajtad, de fontos a "tálalás". Nem mindegy, hogy milyen a személyiséged.

Pl.:

a klasszikus fehér, ártatlan:

[link]

[link]

De ha meg akarod lepni, lehet vadabb is:

[link]

[link]

2015. febr. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!