Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Röviden: az egyik legjobb barátom egy szuperjó csaj, lassan 10 éve ismerem, és a barátságunk azóta is töretlen. Rengeteg mindent csinálunk együtt, kölcsönösen jóban vagyunk egymás családjával is. Kb.: két hónapja viszont összejött egy sráccal, és azóta folyamatosan jelennek meg a problémák. Péntek este azt hiszem fordulóponthoz érkezett a sztori.


Egy grillezésre voltam hivatalos a lányhoz, amire persze nagyon készültem. Szeretem a szüleit, imádom a húgait, a kutyáját, és szerencsére a család is kedvel engem, számtalanszor jártam már náluk. Szokás szerint remek volt a hangulat, teljesen otthon éreztem magam, mint mindig. Természetesen megjelent az újdonsült udvarló is, akivel próbálom megtalálni a közös hangot, de valamiért nem találjuk azt a bizonyos hullámhosszot. Őszintén, inkább nem erőltettem a dolgot egy idő után, és a házigazdára és a családra koncentráltam.


Pár órával később azt vettem észre, hogy mindketten eltűntek. Sejtettem hogy baj van. Megkerestem őket, félrehúzódtak, láthatóan veszekedtek, amikor rájuk találtam, és amikor megkérdeztem, hogy mi a gond, a srác rám förmedt: "az, hogy nem vagyok olyan tökéletes, mint te!".


Hirtelen nem is tudtam mit kezdeni a helyzettel. Elmondtam neki, hogy mi a párjával csak barátok vagyunk, sosem történt közöttünk semmi, és nem is fog, ez teljesen biztos. Erre jött a vád, hogy a barátnője családja engem sokkal jobban kedvel, mint őt, mondjuk igaz is, mert őt kb.: leszarták a fejét, igaz, nem is tett meg semmit sem, hogy belekapcsolódjon a társaságba. Akkor döntöttem: nem fogom tönkre vágni a barátom párkapcsolatát. Elköszöntem a családtól, majdnem elbőgtem magamat, de a csajtól is, és megmondtam neki, hogy ameddig ezzel a sráccal jár, inkább kilépek az életéből, mert nem akarom elcseszni a magánéletét.


Azóta nem beszéltünk. Hiányzik, de tudom, hogy el kellett engednem, mert nem akartam neki ártani. Bocs, ha hosszú és terjengős voltam, de próbáltam minél részletesebb képet adni nektek arról, hogy mi történt. Szerintetek helyesen cselekedtem, amikor úgy döntöttem, hogy nem teszem a barátom pasiját féltékennyé, és inkább nem erőltetem a barátságunkat egy darabig?



2017. máj. 21. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
valoszinlueg nagyobb problemak is vannak naluk, csak veled takarjak el, ugyis szetmennek, aztan madj ott leszel
2017. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép történet... lenne egy 16 éves kamasz esetében. 28 évesen kicsit túlkoros vagy grállovagnak.
2017. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennek így kellett történnie... szerintem már te is láttad előre, nemde? :)
2017. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyjatok már töketlen banda...

Miért lenne helyes, hogy a legmélyebb meg legjobb baráti kapcsolatát eldobta egy senkiházi miatt?

Attól ugyanúgy csinálhatsz vele közös programokat meg beszélgethettek a neten..Fölösleges kiállni a dologból.

2017. máj. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!