Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti masztiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti masztiztatok már idegen pasikkal telefon vagy akár kamera segítségével? Jobb mint egyedül?

Figyelt kérdés
Ha az arcotokat nem is akkor mit mutattatok meg egy idegennek?

2017. máj. 22. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eddig még csak szexchateltem, de nekem az sem jött be. Inkább csak beszélgetni szeretek, akár miközben csinálom.
2017. máj. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyedül szeretem csak.:)
2017. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak szexchateltem. Volt, amikor tetszett. :D
2017. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem is fogok! Szánalmasnak tartom az ilyet...
2017. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár nem lány vagyok de gyakran gyakorolhatom .A lényeg a kölcsönös adok kapok és addig amíg mind a kettő felnek megfelelő...amit te kapsz anyit is adj de ha neked már sok amit kérni akarnak nyugodtan állj meg...és szólj neked ott a határ...
2017. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak is úgy, hogy üzenettel, szövegben izgattuk egymást. Képet csak a puncimról küldtem-tehát beazonosíthatatlan vagyok. Ő is csak a nemi szervéről küldött. 3 évig szórakoztunk így.
2017. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szexchatelni neha szoktam,nagyon izgato tud lenni igy a masztizas, akar hosszu tavon is :P 20/L
2017. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!