Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első behatolás?

Figyelt kérdés

Tervezett?

Mivel védekeztetek?

Fájt?

Fiú vagy lány vagy?

Mennyi idő volt?

Bármi amit szivesen elmondasz


2017. máj. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen tervezett volt és nagyon vártam.

Fogamzásgátlóval védekeztünk.

Igen nagyon fájt, véreztem is. Valószínűleg rágörcsöltem az is volt a baj, hiába figyelmes volt velem a barátom. Azóta persze már nagyon szuper minden :)

Nem tudom pontosan mennyi idő volt. Előjátékkal, mindennel együtt 2-3 óra. De nagyon szeretem orálisan kényeztetni a párom, az is vett el időt.

22N

2017. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen,óvszer, nagyon fájt,lány,nem mértem az időt.
2017. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem volt tervezett ott aludtam nala aztán ugy alakultak a dolgok elotte is aludtunk egyutt de akkor csak petting volt.

Óvszerrel vedekeztunk aztán meg ketszer csináltuk aznap.

Nem mertuk az idot nem volt fontos egyátalán.

Eloszor nem fajt feszito érzés volt csak mert elotte ujjazott is. Következő héten nem volt előtte előjáték akkor fajt es vereztem is de túlélhető volt.Mostmar nagyon élvezem bar elmenni nem tudok de a szexet élvezem.

2017. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni? Unalmas már..
2017. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Tervezett volt igen. 4,5 hónapja voltunk akkor együtt, de nem akartam nálunk vagy náluk, azért para lett volna ha ránk nyitnak. :) Szóval ahol a párom kollégista (egyetemi koli) ott történt a dolog, benn aludtam nála. Óvszerrel védekeztünk. Az első pár másodperc fájt, de amúgy nagyon figyelmes volt, így a mai napig az egyik legszebb élményem, hiába szeretkeztünk azóta jobbat is. Időben szerintem 1,5-2 óra lehetett az előjátékkal együtt. :)
2017. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Tervezett volt. 17 éves voltam, fél éve jártunk az első barátommal. Én féltem, rágörcsöltem, ezért az első 1-2 próbálkozás nem is jött össze. (Nagyon összeszorítottam a dolgaimat.) Rá kb 1 hónapra próbáltuk újra, persze petting közben is volt. Akkor már sikerült elengedni magam. Nem fájt nagyon, de különösen jó sem volt. Lelkileg viszont nagyon élveztem, az intimitás része kiváló volt. Vérezni nem véreztem. Idő? Talán 7 perc, kezdetnek nem is akartam volna többet, így is nagyon örültünk mind a ketten:) Gumival védekeztünk.
2017. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Fiú vagyok. Elég nehézkes volt mert még a lány szűz volt. De a végén egyre könnyebben ment. Terveztük már egy ideje. Sokszor voltak a szüleink otthon. De mikor szabad volt akkor belementünk és persze védekeztünk azért nem voltunk olyan bátrak első alkalomnál. A lány nagyon élvezte persze azóta is együtt vagyunk. Azóta már lazán bemegy.
2017. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező anyujának csináltam.
2017. máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!