Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 körül. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 körül. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy fiatal lány azt mondaná nektek a munkahelyen (ismerős lány, nagykorú)hogy szexelni akar veletek, és hogy teljesen nedves, mit tennétek?
2017. máj. 23. 10:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Ha én ilyet mondok az uramnak,amikor még nem voltunk együtt,biztosan elhajtott volna és nem jöttünk volna össze. Lehet nem is beszéltünk volna többet.

22N 33F

2017. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Mivel egyedülálló vagyok, gondolkodás nélkül belemennék.

A legtöbb munkahelyen van alkalmas hely...

2017. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%
Megmondanám neki, hogy törölje szárazra a pi...ját.A munkaidő leteltével meg álljon ki az utcára.Nekem egy ilyen retkes riban..cra fel nem áll!
2017. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
Szo nélkül bevonszolnám a mosdóba, megengedném a csapot hogy elnyomja a zajt, egy mozdulattal letolnám róla a nadrágját meg a bugyijat, ráhuznék egy nagyot a seggére, hogy legalabb egy napig látszódjon a tenyerem nyoma, beakasztanám neki hátulról es a száját befogva dugnám hogy ne zajongjon. Ha megis túl hangosan nyögne, akkor fejét közben a csap alá nyomnám. Aztán mikor elég víz gyűlt össze a kagylóban, a csatakos hajánál fogva lent tartanám a víz alatt a fejét es csak akkor engedném levegőt venni mikor mar csapkodná a kezeivel a kagyló peremét. Felengedném egy levegővételre majd ujra visssza. Mikor erzem h közelít az orgazmusa, bedöfném a huvelykujjam a segglyukaba es addig lent tartanám a víz alatt amíg luktet a zaroizma. Utána hagynám hogy a földre rogyva kapkodja a levegőt es beleelveznék a tagra nyitott szajaba.
2017. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én nem sz.roznék, ahogy volna lehetőség, alaposan megdugnám! Bár sajnos én ilyen lányokról csak álmodhatok átlagos 34-es pasiként..
2017. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Keresnék egy alkalmas helyet és rendesen adnék neki! :D

A bugyiját meg megtartanám emlékbe! :D

2017. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
Szárazra qrnám.
2017. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vagy harmincszor visszakérdeznék, hogy jól hallottam e, aztán megpróbálnám kipuhatolni, hol van benne az átverés. Nyilván ez minden férfi álma, de ez olyan ritkán fordul elő az univerzumban, mint az, hogy a két napunk együtt áll.
2017. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha tetszene a lány, akkor gondolkodás nélkül kivinném a kocsiba és szólhatna a tocsiba xD
2017. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor szexelnénk ha nem akkor meg nem. Egyedülálló f/41
2017. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!