Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai fiatal férfiak már 30 körül megcsúnyulnak?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt még sok jó pasi volt a 30-35 évesek közt,de most már szinte alig van köztük jóképű.Több stressz éri őket,vagy nehezebb az életük?
2017. ápr. 1. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Férfiként én nem figyelek erre, de én sokaktól pont az ellenkezőjét hallom, tehát a férfiak 30 után kezdenek jól kinézni.
2017. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Kevés 30+os pasit látok aki jóképű, és még annál is kevesebb sármos 40+ost, pedig az utóbbiak nem vonzanak.
2017. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg kevés 40 feletti nőt látok, akik még nőiesek. 30 felettiek között akad még több, bár ott se mind olyan már, mint a 20 évesek.
2017. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amilyen nehéz ma egy lánnyal megbarátkozni, hát nem is csodálkozom rajta.


23/F

2017. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
biztos nem láttad még a bankszámla-egyenlegüket
2017. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Pont az ellenkezőjét látom, a 30 feletti pasik férfiasabbak lettek a 20 éves önmagukhoz képest. Oké van néhány kisebb ránc esetleg ritkább a hajuk, vagy magasabb a homlokuk mint 10 évvel korábban, de összességében semmivel sem néznek ki rosszabbul, mint 10 éve, a korral inkább vonzóbbak lettek.


28/N

2017. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nőben még az 50 évesek közt is vannak csinosak,nyilvàn nem annyi mint a fiatalok közt,de azért vannak :)

A ritkàbb haj és a ràncok nyilvàn taszítóak,de mint ahogy ìrtam régebben olyan 35 éves korig a férfiak többsége fiatalos volt,jól nézett ki,most màr nem.

2017. ápr. 1. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

"Több stressz éri őket,vagy nehezebb az életük?"


Nem nehezebb mint 10 évvel ezelőtt,akkor is ugyanennyi hülye nő volt:) Félig viccesen....

Amúgy sztem nincs több "rosszabb képű" lehet,csak pont olyanokat látsz.

2017. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

6-os vagyok.


Bizony vannak 50 éves csinos nők, ahogy 50 éves sármos, jóképű férfiak is. Ugyanúgy vannak 30 éves férfiak, akik fiatal korukban úgymond le lakták magukat, viszont a saját környezetemet nézve jóval kevesebb, mint a nők között.


Én inkább azt vettem észre, hogy ez a 30 feletti "megcsúnyulás" a nőkre jellemzőbb, pontosabban azokra, akik 18-20 évesen folyamatosan a szoláriumokba feküdtek, indokolatlanul sminkelték magukat. Van pár olyan nő, akiknek a külsejére irigy voltam (tudom nem szép dolog :D) a suliban, ma viszont semmi pénzért nem cserélnék velük. Pedig épp, hogy elkerülték a 30-at.

2017. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!