Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti megujjaznátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti megujjaznátok a pasitokat ha kérné tőletek vagy felcsatolhatóval megdugnátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Felcsatolhatóval kipróbálnám, de az ujjazás...hát az nem biztos.
2017. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, gusztustalannak tartanám mindkettőt csinálni.


Szerintem ezzel a legtöbb heteró férfi is egyetértene velem, hogy a férfi fenék az szexuálisan tabu nekem.


23/N

2017. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felcsatolhatóssal már voltam benne, de az ujjazást ő sem és én sem akarom
2017. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen meg
2017. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ujjazást próbáltam. Nekünk bejött a dolog.
2017. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: "a legtöbb heteró férfi is egyetértene velem"

Sajnos igen. Mert a többség nem fogja fel, hogy az ánusz idegvégződésekkel ellátott testrész, és izgatható, másrészt a prosztata is könnyen és jól ingerelhető, de sajnos csak a végbélen keresztül hozzáférhető. Nem mellesleg megjegyzendő, hogy a Női G-pont, azaz a pont alatt található Bartholin-mirigy megfelel a férfi prosztatának, és a G-pontos orgazmustól nem lesz leszbikus a nő a férfiak szemében, sőt! Tehát nettó homofóbia, vagy ezen alapuló gátlások ami miatt a hetero férfiak úgy hiszik ez valami homoszexuális dolog, hogy élvezzék a prosztata orgazmust.

A melegek esetében meg sima szerencse, hogy az anális szexet az egyik fél hagyományos módon, a másik (ha a partnere jól csinálja) prosztatamasszázsként élvezheti. De ha egy szexi lány nyúl be és masszírozza a prosztatát miközben lelkesen cumizik, abban semmi homokos jelleget nem látok.

Tehát ez nem egyéb, mint az emberi tudatlanság és butaság eredménye.

2017. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Ebbe mi a nagy dolog?

2017. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!