Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok errol (harmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol (harmas szex partner kereso)?

Figyelt kérdés

Minap meglattam hogy a parom a tudtom nelkul felregisztralt minket egy harmas szexpartner kereso oldalra...

Szerintem a beleegyezesem nelkul nem volt joga hozza, meg nem tudja, hogy tudom.

Ti mit tennetek?



2017. máj. 23. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beszelnek vele rola. Inkabb jobb azonnal szolni mielott a 3asbol kettes lesz. Lehet valami ujat akar kirporbalni. De te dontsd el akarsz e 3ast. Mielott keso.
2017. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1: mi ez az oldal, nem ismerem

2: te mit kerestél ezen az oldalon?

3: ő csak fantáziálgat erről, nem gondolja komolyan

2017. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez nem egy normális dolog egy párkapcsolatban.


Ha annyira sem tisztel téged hogy ilyeneket csinál a hátad mögött, elgondolkodnék, Ő-e az akivel én hozamosabb ideig össze akarom kötni az életem...

2017. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem felregisztrált, hogy lássák, hogy van valakije, de ő lenne a harmadik és kéne mellé két másik ember. Gondolom, nem túl harmonikus már a kapcsolatotok.
2017. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy lúzer, ha úgy tette, hogy lebukott előtted. :D

De félre a tréfát.

1. Beszélj vele, hogy ez most mi?

2. Érdekes lenne, hogy ezt arra használta, hogy nőkből csaljon ki képeket hogy arra verje ki, vagy, így akart volna más nőket felszedni (van ilyen aki behazudja, hogy a felesége épp beteg de ő most itt van, stb).


Egyébként képeket is használt? Közös szexfotókat?

2017. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
csajt keres vagy pasit? Amúgy legtöbbször elég jó élmény a hármas, próbáld ki :)
2017. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanitt működő vonósnégyes brácsást, másodhegedűst és csellistát keres.
2017. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pont egy eleg kiados veszekedes utan rakta fel a profilunkat, szerencsere kepet nem toltott fel. Amugy lanyt keresett harmadiknak.

Regebben beszelgettunk rola, hogy majd lehet, hogy kiprobaljuk, de en mondtam neki, hogy meg nem vagyom ra...

2017. máj. 23. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ebbol veszekedes lesz. De fontos ezt tisztazni
2017. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak csorgatni akarja a nyálát és azt hiszi, hogy van ott nő is aki párcserés szexet hirdet pedig az összes hirdető aki párként hirdeti magát az mind férfi és a legtöbb esetben, ahogy neked sincs, úgy más nőnek sincs fogalma róla, hogy hirdetve vannak...
2017. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!