Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok errol (harmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol (harmas szex partner kereso)?

Figyelt kérdés

Minap meglattam hogy a parom a tudtom nelkul felregisztralt minket egy harmas szexpartner kereso oldalra...

Szerintem a beleegyezesem nelkul nem volt joga hozza, meg nem tudja, hogy tudom.

Ti mit tennetek?



2017. máj. 23. 15:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az utolso nagyon jo :D Erre nem gondoltam. A lenyeg, hogy meglepett, hogy ilyet tett, meg nem mondtam el neki.
2017. máj. 24. 17:59
 12/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a párod nyíltan nem meri bevállalni a szexuális fantáziáit. Ez nagyon gyakori. Sok pasinak ez a felállás (2 csaj) a vágya, és egy monogám kapcsolatban legjobb esetben is minimum fura egy ilyen témát felvetni.

Simán lehet, hogy csak körülnéz, és ha esetleg valaki visszajelez, besz**ik és hagyja az egészet. Lehet, hogy ekkor jutna el arra a pontra, hogy felhozza nálad a témát. Az is lehet, hogy egyszerűen maga a gondolat izgatja fel és ennyi, nem vágyik többre. Ugyanakkor az is lehet, hogy unalmas neki veled az ágyban, vagy valami más probléma van köztetek. Viszont továbbra is veled képzelheti a folytatást, hiszen melléd keres valakit még.

Sok lehetőség van, és ha beleszaladtok valamibe, könnyen lehet fájdalmas a vége, ha valaki kimondatlan szabályt szeg meg. Éppen ezért érdemes előtte kidumálni, hiszen már tett olyat, amiről szerinted tudnod kell(ett volna). Beszéljétek meg. Kérdezd meg, mi a fantáziája, mit akar ebből kihozni, őszintén mondd el, mit gondolsz erről, neked mik a vágyaid, mit fogadsz el, mit szigorúan NEM.

Nem kell rohannotok ezzel, ez a legbizalmibb dolog, ennek a megnyitása egy lassú folyamat. Napok...évek kellhetnek, mire mondjuk az egyik fél késznek érzi magát arra, amire a másik vágyik, ha egyáltalán nyitott rá. De az is lehet, hogy a vágy tárgya sose fog megvalósulni. Ez kettőtök döntése, és a lényeg, hogy mindketten el tudjátok fogadni, jobb esetben boldogok legyetek azzal, amit kaptok.

Szóval a helyedben én egy nyugodt pillanatban négyszemközt leültetném, hogy akkor ezt most beszéljük meg.

2017. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Felhoztam neki a temat, amugy rendben van a szexualis eletunk, de az elozo kapcsolataiban mindig gond volt vele es ezert is eszrevettem, mintha neha most akarna mindent bepotolni, hiszen latja, hogy nyitottabb vagyok ilyen dolgokban.

Azzal vedekezett, hogy ezt akkor tette mikor szetmentunk par napra(az en hibambol). En nem akarok vele veszekedni, sem szamonkerni csupan az esett rosszul, hogy nem kerdezett meg, pedig en ilyenekben szerintem meg ha nem is ertek vele egyet partner vagyok.

2017. jún. 21. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!