Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kényesztessem a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényesztessem a barátom?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyok együtt, mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Szeretkezni még nem akarunk, várunk vele. Amikor nála voltam, kényesztettük egymást. Levettük egymás felsőjét, izgattam az ujjaimmal és a nyelvemmel a mellbimbóit, nagyon nagyon érzékeny neki, ő benyúlt a melltartómba és izgatott, csókolgatott, aztán...Megfogta a kezem, és a nemi szervéhez húzta. Simogattam lenn miközben fenn izgattam a mellkasát a nyelvemmel.

Arra gondoltam, hogy következő alkalommal beljebb merjek nyúlni? Boxeren keresztül izgassam, vagy az alá is nyúljak? És mit csináljak, hogy minél jobb legyen neki? :D

Lányok, ti hogy szeretitek kényeszetni a barátotokat? Fiúk, nektek mi a legjobb érzés?

(Persze szex nélkül)


2017. máj. 23. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
KényeSZtetni nem tudom, hogy lehetne, de ha esetleg mégis inkább kényeZtetni akarnád, akkor simán cuppanj rá a brére.
2017. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, moszt miért vagy ilyen?

Pösze a kérdesző... :D

2017. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Probléma már a pöszeszég isz? :D

*kényeztetni

Ne tesszék ebbe isz belekötni... :D

2017. máj. 23. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Kezd el simogatni lenn amíg kemény nem lesz aztán vedd elő és szép lassan érzékien verd ki neki másik kezeddel a golyóit is kényeztetheted ha akarod. Amúgy igen az 1# válaszolónak is igaza volt csak kicsit nyersen fogalmazott ha készen állsz rá akkor akár lecumizhatod biztos tetszeni fog neki (irigykedek h én nem tudok ilyen nőt fogni :D )
2017. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először haladj egy réteggel beljebb és boxeren keresztül simogasd. Legközelebb meg nyúlj be és fogd meg neki. Simizd finoman a zacsit, húzkodd kicsit a bőrt... élvezni fogja :P
2017. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5 hónap? azóta már legalább 10-15 nővel lettem vna melletted.. kövezettek meg de ezt az időpocsékolást 😂😂
2017. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!