Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt nagyon elrontottam 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam 32 éves szűz férfiként?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon volt senkim. Most neten megismerkedtem egy csinos 29 éves picit arányosan duci 65-70kg körüli nővel. Kezdeményezett bátorított.

Mondtam neki hogy még szűz vagyok de csak mosolygott.

Tegnap itt aludt először nálam és hét csókolózni kezdünk és vetkőzni kezdtem, így nagyon megkívántam és meztelen testét csókolgatni kezdtem és valahogy elélveztem emiatt,.ahogy meztelen női testet csókolgathattam.

Utána ugye emiatt pihenés majd megint kezdtünk neki. Orális szex volt de mikor mondta aktusnál hogy jöjjek, ne féljek nem mertem belehatolni, mert féltem mi lesz. Ö biztosított egy ideig aztán elege lett és mondta jó hagyjuk, felöltözött es elment.....

Ugye ha szeret akkor nem fog ezért elhagyni? Mit csináljak?


2017. máj. 24. 21:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hogy fájna már? Épp ellenkezőleg! :D
2017. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
nekem ilyen lenne biztos nem hívnálak többet :D volt már ilyenben részem.. nagyon jó pasi volt dugtunk és fél perc múlva leszállt rólam hogy de jó volt. mondom mi? ennyi? kinevettem, felöltöztem mondtam nem kell lekísérni majd egyszer még lehet találkozunk.
2017. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fáj, azért csinálják olyan sokan :D
2017. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon érzékeny a makkom kézzel alig tudom érinteni
2017. máj. 24. 22:21
 15/24 anonim ***** válasza:
Csak a kérdés címét olvastam el, de a válaszom az, hogy igen
2017. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha csak így faképnél hagyott, ahogy leírtad, nem tartom valószínűnek, hogy tényleg szeretne. Úgy gondolom, hogy első alkalommal ez teljesen természetes, úgyhogy nem is értem, hogy mit várhatott a nő tőled, de gondolom azt, hogy majd neki fogsz esni, és hihetetlen módon kielégíted, ami nyilván egy 32 éves szűztől ugyanúgy nem várható el, mint egy tizenévestől. Sajnálom, de tényleg úgy gondolom, hogy neki ez valószínűleg nem működőképes így, nem lenne elég türelme ahhoz, hogy "megtanítson" téged dolgokra szexuális téren.
2017. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Várj, én először elkezdtem volna osztani a többieket, hogy mire vágnak fel, minden első alkalom ilyen fiatalabb korban is... Aztán elolvastam még egyszer, hogy mit írtál. Tehát nem is voltak merevedési gondok sem, és semmi ami meggátol, egyszerűen nem merted betenni? Így tényleg nehéz elkezdeni.
2017. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha valakit tényleg szeretek azzal feltételek nélkül türelmesen bánok, ha szűz főleg. Ez nem lóverseny, eleve neki kellett volna átvenni akkor az irányítást, mondjuk akkor ráül, ha már te ennyire nyuszi voltál betenni. Sajnállak nagyon, de nagyon ezért, de szerintem ha ő igazán szeretne, akkor nem hagyott volna cserben. Tudta, hogy ez lett volna az első, akkor kivételesen rád kellett volna a legjobban tekintettel lenni, mégis csak nyomot hagy az emberben az első szex. És elég önző volt, hogy faképnél hagyott. 25 éves nőként mondom ezt. Az én első alkalmamkor is az a fiú tanítgatott, pont ez az egészben a lényeg. Hogy az első jó élmény legyen. Én nem tudtam volna ezt megtenni veled, gondolom a csaj önző módon ilyen "apróságokra" nem gondolt. Ez megértem hogy fáj. Szerintem legyen több önbecsülésed, és legyen több büszkeséged most már ne alázkodj meg. Kicsit legyél vele távolságtartó. Ha pedig már nem vagytok együtt, akkor nem vesztettél sokat. Én hagynám elmenni, keresnék egy értelmesebb nőt. Elhiszem, hogy fáj, és szereted, de szerintem egy ilyen érzéketlen nőnél jobbat érdemelsz.
2017. máj. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Férfi...?

Inkább kisfiú....

2017. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem értem mért kell ezt megmondani ?

Mondtad volna h bocs nem vagyok annyira tapasztalt csak 1X volt b nőm X évvel ezelőtt és nem csináltuk annyiszor...


Kutyát nem érdekli h igaz e !

Azt berakod neki és kész. Ha ez annyira nehéz lenne nem lennénk túl szaporodva.

Valszeg a csaj meg megunta. Ami érhető.


Már ha a kérdés nem kamu.

2017. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!