Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzed hogy te vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzed hogy te vagy a legperverzebb lány ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Miért?
2017. máj. 25. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mert válaszolok erre a kérdésre, annak ellenére, hogy sejtem hova megy a dolog xD. Amúgy meg a libidóm is ludas lehet...
2017. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert lány létemre alapvetően domináns hajlamú vagyok, mindemellett piszkosul élénk a fantáziám, és szeretem is használni. :D Éppen ezért nagy szívfájdalmam, hogy a szexuális érdeklődési köröm nagyjából senkiével sem vág egybe. A miheztartás végett, a több tucat itteni levelezőpartnerből talán 1-2 volt, akit többé-kevésbé izgattak a perverzióim, ami elég rossz arány. A külföldi fórumokon valamivel nagyobb szerencsém volt (a számok törvénye alapján), de valljuk be, ezekről beszélni mégiscsak anyanyelven lenne az igazi.
2017. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lassmich Ruhe ***** válasza:
77%

Te 2-es!

Lehet erről egy kicsit bővebben? :-)

2017. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Hogy a legperverzebb-e azt nem tudom, de hogy nagyon perverz az biztos…


Az egyik perverzióm, hogy aki erre a válaszomra privátot ír, azt azonnal tiltólistára teszem. :)

2017. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Úgy! Nagyon is! :P
2017. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Románokat nézegetek kamerával az éjszaka közepén.
2017. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nana kettes, írj erről egy kicsit bővebben, aztán nehogy meglepődj, ha véletlen valaki olyanba botlasz aki még perverzebb. :D
2017. máj. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!