Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legcsendesebb lány a legperv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legcsendesebb lány a legperverzebb az osztályból?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy bizonyos lány.Alacsony,teltkarcsú,helyes kiscsaj.De nagyon csendes,visszahúzódó,annyira,hogy szinte még órán sem jelentkezik soha.De sokkal perverzebbnek tűnik mint a nagyhangú,merész csajok.Nekem már többször megstírölte a f*rkam(gatyán keresztül),más fiúknak a fenekét nézte,nemrég is valami eléggé szexközpontú filmet néztek moziban egy bnőjével.Lehetséges,hogy ő a legvadabb,a kis csandes álarc alatt? (16 éves amúgy.Semmi rossz szándékom nincs,csak érdekel:)
2012. okt. 16. 19:18
 1/8 mirror06 ***** válasza:
A felszín alatt kitudja mi lapul. Lehet, hogy perverz, de nem azt jelenti, hogy ő lenne a legperverzebb.
2012. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is lehet, hogy nem. Tudom, sokat segítettem, de mivel nem fektettem meg az összes osztálytársnődet nem tudom biztosan.
2012. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doryka1234 ***** válasza:

Figyelj, elképzelhető. Volt egy osztálytársam áltaánosból, ő volt az igazán későn érő típus. Kacsás felsőket hordott, alig volt cicije is, és a csókolózásra azt mondta fúj, a szexről nem is beszélve. Elképesztő, hogy azóta több sráccal szexelt, mint én. :DDDDD

Tök jó nő lett belőle!!!!!!

2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A az én dolgom #2 :D
2012. okt. 16. 19:23
 5/8 Lifeishard ***** válasza:
Csendes tóban lakik a béka, Tesó! :D
2012. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd próbára. :) Ha szerencséd van, a legmerészebb álmaidat is teljesíteni fogja.
2012. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

YHamu alatt van a parázs!!


Rajta tesó, hozzd ki belőle. De úgy csinál, hogy megmaradjon a kis titka.


De itt azért meséld el!!

2012. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán, ez nem csendesség kérdése!

De a csajok is lehetnek perverzek! ;-)

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!