Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az agyamra ment a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agyamra ment a szüzességem?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, és kezd az agyamra menni, hogy nem szeretkeztem még. Mennyi az esélye, hogy örökre így marad ez? Melyik csajnak kéne a mai világban egy 20 éves létére tapasztalatlan srác? Szerintem ha igazán szeretünk valakit nem ez a fontos, de szerintem rengetegen nem így gondolják.

2017. máj. 26. 12:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Amédia mentr neked az agyadra.
2017. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Úy látszik, ha ilyent kérdezel... Kezdj el ismerkedni!
2017. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%

Fura, én 15 évesen már nem voltam szűz. Nem tudnék mit csinálni egy 20 éves szűz sráccal. :s

Nekem az kell, hogy nőnek érezhessem magam. Ehhez viszont férfi kell és nem egy kisfiú, aki a lyukat sem találja rajtam.

2017. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyenektol felek, mint a kedves harmas.
2017. máj. 26. 12:14
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az kell, hogy nőnek érezhessem magam"


Ha te attól érzed magad annak, hogy 15 évesen már szexeltél, és jól megdöngetnek, akkor te nem tudod, mitől nő egy nő.

2017. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

3-asnak igaza van. Nekem is egy érett férfi kell,aki tudja mit csinál...

De amúgy meg mit rinyálsz itt 20-évesen??! Keress korban hozzád illő nőt és probléma megoldva,vagy ne valld be ,hogy szűz vagy ,ha ennyire zavar!!

2017. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

fura, nem tudtam, hogy egy 10 perces esemény, ennyire elveszi valakinek az élet motivációját.


Kérdés: (Rakd a szívedre a kezed)

Mit tettél az elmúlt 2 évben azért, hogy elveszítsd a szüzességedet? Vagy inkább ha azt mondanám, hogy van 1 hónapod elveszíteni, mert utána vége a világnak, akkor mit kellene tenned ebben a hónapban?

(mivel 7 milliárd ember él a Földön és egyre jobban szaporodunk, ezért fogd fel, hogy ez nem egy lehetetlen feladat, csak annyira lehetetlen mint amennyire saját magadnak akadályokat generálsz, ahelyett, hogy randiznál)

2017. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, én 24 éves vagyok, 21 évesen veszítettem el egy olyannal akit tényleg szinte akárki megkaphatott. Ebből adódik hogy nem valami szépség, de nem a legvészesebb kategória. De esküszöm nem bántam meg, nekem a szüzesség ilyen korra már egy akkora teher volt hogy elmondani nem tudom.

Nem mondom hogy ezt nagyon ajánlanám, de ha nincs más keress olyat akivel tényleg eltudod veszíteni (add lejeb a szintet legalább erre a egy menetre, ha meg annyit neked nem ér akkor meg ne sírj)


24/F

2017. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el párom mikor megismertem 23 majdnem 24 évesen is szűz volt még. Több mint 2 éve vagyunk együtt
2017. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem jovok be a lanyoknak, pedig kulsore teljesen normalis vagyok, sot. De belsore mintha kulonboznek az emberektol, nem ertek szot veluk. Altalaban lekoptatnak egy ido utan.
2017. máj. 26. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!