Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet lehet szabadban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lehet szabadban elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

A barátom és én 18 évesek vagyunk már sok mindent kipróbáltunk leszoptam kinyalt stb... De most le akarok vele feküdni és tudom nyugis hely kell ezért nem is erdőben meg olyan helyen akarjuk ahol más láthat hanem kinézetem egy helyet egy focipálya 5 órától senki nincs még a környékén sem ráadásul körbe van véve falakkal szóval elég kicsi az esély hogy bárkit meglát minket... Gondoltam felvesznek valami nagyon szexi ruhát viszek gyertyákat meg takarót hátha így nyugisabb lesz... Otthon meg azért nem szeretném csinálni mert nem akarom hogy bárki halljon minket


Na meg persze megvárom míg kicsit melegebb lesz

Ez lehet jó ötlet vagy hanyagoljam a dolgot?


2017. ápr. 15. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám a helyedben, hogy a középkezdő körben leraknám a takarót és ott történjen meg. Végül is nem is olyan feltünő, mert 5 után kutya se jár arra.
2017. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Marhára jó ötlet,vérezni fogsz..,higiénikus lenne nagyon.
2017. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó ötlet, mert a szabadban más emberek is előfordulhatnak, kieső helyen is. És nagyon nem értékelnék valószínűleg, amit látnak. Egyébként a törvény bünteti is a nyilvános helyen történtő
2017. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hangyák, bogarak, erdőtűz...

nekem nem volt valami jó élmény.

2017. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy erdőben csináltuk először (hegyvidék) madár sem járt arra és biztosítani tudtuk a higiénikus körülményeket. Pláne, hogy közvetlenül mellettünk volt egy forrás így még le is tudtuk mosni magunkat a lehető legtisztább vízzel.

Focipálya tényleg nem a legjobb ötlet, bármennyire is biztonságosnak tűnik..nyilvános hely és csupa mocsok

2017. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább hagyd későbbre! :)
2017. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!