Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori szeretkezés normális egy 29 éves pasinak?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt és ha heti egy már számára megeröltető. de ha hetekig nem kezdeményezek ő sem fog.

szeret, azzal nincs is baj mert azt minden nap érezteti de a sexualitás teljesen leépült nálunk. 5éve vagyunk együt 2 éve költöztünk össze



2017. máj. 26. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz csak 27 vagyok, de nálunk a heti 3-5, az átlagos. Van, hogy sokat dolgozunk és fáradtak vagyunk, de akkor is a 3 megvan hetente, kivéve, ha megvan neki, mert akkor elég nyűgös és olyankor nem szoktunk lefeküdni.
2017. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Amennyi jól esik vagy amennyire idő van. Én 23 éves vagyok párom 26 2 éve vagyunk együtt. Együtt is élünk. Ebben a hónapban csak 2 x voltunk együtt peddig több esne jól mind a kettőnknek. 23 L
2017. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy mindenki igénye más de azért ebben a korban még csak lenne egy minimális határ,

én sokkal több fantáziára vágyom meg minden, neki meg jó minden ugy ahogy jön ,

kevés előjáték igazából kb 4 -5 perc sex és kész,

2017. máj. 26. 15:58
 4/9 A kérdező kommentje:

jah és ha mondom neki hogy mit csináljon vagy hogy nekem hogy jogy jó szonte fel van háborodva..... és jó esetbe csak nem csinálja meg vagy le is ordit hogy hagyjam már :(

pedig semmi durva vagy gusztustalan dolgot nem kérnék ,

2017. máj. 26. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te normálisan, emberhez méltóan közlöd vele, hogy neked mi esne jól, és ő erre úgy reagál, hogy felháborodik meg leordít, akkor ott nagy bajok vannak. Valahogy nem tudom ezt az állapotot elképzelni, hogy szexen kívül egy férfi érezteti egy nővel úgy igazán, hogy mennyire szereti, majd jön a szex, és ilyen frusztrált, ideges, ordibálós állapotba kapcsol. Nem, itt valami nagyon nincs rendben, jobb lenne ha ezt letisztáznátok mielőbb. Ja és ha most azzal jönnél, hogy nem is mersz vele erről beszélni, mert akkor is ideges lesz, akkor az már nagyon de nagyon rossz...Annyira, hogy nem is értem, hogy az ilyen kapcsolatok hogy működhetnek még.
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sohasem voltam egy hatlövetű Joe. Egyet bírtam, de azt igényeltem is 40 éven keresztül. (Most is szeretném, és nem rajtam múlik, hogy csak heti egy van.)
2017. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

valahogy leromlott a sex minősége szépen lassan , mi már júniustól házasok vagyunk, és terhes is vagyok, szóval most már emiatt nem válnék el, de ez így borzalmas, így is egy vízilónak érzem magam terhesen és ő meg még erre tesz egy lapáttal ,

és nem az van hogy félti a babát mert azt már megbeszéltük

2017. máj. 26. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Ugye tudod, hogy ez csak egyre rosszabb lesz? Férjem 45. Heti 2-3 alkalom. 15+ éve együtt, 3 gyerek. De nem is a kevés szex itt a gond, mert nics olyan, hogy x korban x alkalom a normális. Ez egyéni. Az a gond, hogy eltérőek az igények. A gyerek megszületése után lehet te is kevésbé fogod igényelni. De csak egy darabig, mert utána visszatér a libodió.
2017. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lassan màr bem is lesz libido . Ilyen sexre nem nagyon vagyom amilyet kapok manapsàg . Csak rosszabbul erzem magam utàna mint előtte
2017. máj. 27. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!