Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégén egy házibuliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén egy házibuliban nagyon berugtam és lefeküdtem egy haverommal. Hogy mondjam el a barátomnak hogy az ital volt a hibás? 19L

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az ital volt a hibás, te voltál. Ez a tipikus "véletlen", ami minden hétvége után kikerül ide :D
2017. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. A saját büntudatoddal küzdj meg egyedül, ne told rá a pasidra. Maradjon csak titok örökre. Ha neked nem számít, miért akarsz fájdalmat okozni vele a pasidnak?
2017. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

És,ha a barátod csinálta volna ugyanezt??!

Ja bocsi,az ital volt a hibás..

Mit szólnál?

2017. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nénikéd volt a hibás, nem? Piára fogni a ribiséget...
2017. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint? Ital nélkül soha, semmi nem lehetett volna köztetek? Akkor mégis hogy jutottatok oda?
2017. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha én lennék a pasid, nem szeretném megtudni, hogy mással is lefeküdtél. Az alkoholos állapot nem mentség.

Amúgy nem ítéllek el, előfordulhat ilyen, s hiszek az őszinte megbánásban is.

2017. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, és ne szexelj rszegen többet. Ha mégis előfordul, azon gondolkozz el, igy nem véletlen hogy másnál keresel élvezetet
2017. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nepszeru lany vagy. En birom az ilyeneket. A pasid meg mar ugy is tudja mastol, hidd el. Csak arra var hogy te vajon elmondod-e.
2017. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Tudod mi vagy te Kérdező? Rottyantott bableves.
2017. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azt lenne érdemes megvizsgálni, hogy mi az, ami nem működik közöttetek, ami miatt elmentél mással? Valami lelki hiány? Vagy túl nagy szexuális éhség? Vagy egyszerűen csak nem jelent olyan nagyon sokat a barátod, és igazából el szeretnél menni tőle? Vagy más egyéb?
2017. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!