Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok a leírás alapján?

Figyelt kérdés

1, 180 centi 71kg átlagos se nem izmos se nem vékony testalkat,kék szem,szőke haj, 17 centis farok

2, 190 centi, 79kg, széles váll és hát, hosszú lábak, kékeszöld szem, barna haj, 14-15 centis farok


Mivel arcot nem lehet leírni ezért azzal nem is próbálkoznék,mindkét srác helyes egyébként,tekintsük őket helyességre egyenlőnek.

Kiváncsi lennék kinek melyik jönne be jobban?


2017. máj. 7. 02:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ééés, mindkettő néma levente ? Ez nekem így kevés, mikor megszólal akkor meg jobb oldalon kombájn kulcs, bal oldalon meg kapanyél áll ki a szájából, mi ?
2017. máj. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most csak külső alapján kérdeztem. Egyébként pedig ápoltak és igényesek,de ezt gondoltam nem írom bele annyira alap.
2017. máj. 7. 02:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod melyiket válaszd?
2017. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A külső nem lenne döntő tényező, ha egyébként mindkettő egyformán helyes számomra. Testre is egy sávon belül vannak. A személyiségüket nézném. 20L
2017. máj. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2! A leggyönyörűbb a kékeszöld szem, és a barna haj...

Nem bírom a szőkéket... van tapasztalatom... azóta nem nézek szőke pasira...

Amúgy a farok méret meg nem döntő... a vastagsága fontosabb és az, hogy hogyan használja...

2017. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? 1 vagy 2 jön be jobban... van pár különbség is köztük...

Széles váll, izmos hát a nyerő, na meg a barna haj...

2017. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehetne hogy olyan mint az első csak 14-15 cm pénisz kékeszöld szem vagy barna és barna haj ? Mert számomra a szőke kék szem nem jön be a 17 cm meg már tul nagy . 23 L
2017. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2. de csak és kizárólag azért, mert ő a nagyobb súlyú. nem bírom a girnyó pasikat. a 71 kg nekem már kevés.
2017. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2, mert imádom a barna hajú pasikat és a testalkata jobbnak tűnik.
2017. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Külső alapján mindkettő bejön. A 2. jobban, mert a barna haj jobban bejön, meg a zöldes szem, de igazából nem tudom eldönteni.

Igazából nem is ez számít, hanem a belső. Nyilván a külső is, de mindkettő​ vonzó, amit leírtál.

2017. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!