Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek is szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is szokott hányingeretek lenni amikor lenyelitek a spermát?

Figyelt kérdés

Sokszor van hogy a páromat csak lesz..pom és akkor általában lenyelem , de akkor mindig hányingerem lesz . Az tény hogy a páromnak bőven van "nemes anyaga" (külföldön dolgozik , csak hétvégén jön haza ) ,szóval mikor lenyelem akkor nem győzőm nyelni . Lehet hogy a mennyiség a sok nekem , és azért van hányingerem ?


Nektek is volt már olyan hogy a szop@s után mikor lenyeltétek ti is rosszul lettetek , hányingeretek volt esetleg még hánytatok is ???



2017. máj. 30. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is van, de nem hánytam még ki. Hozzáteszem, a barátom dohányzik, ezért nagyon rossz íze van. Nem is erőlteti, hogy lenyeljem, de én azért barátkozom a dologgal.
2017. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hány évesen nyeltétek le először a spermát ?
2017. máj. 30. 18:18
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Én 2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, akit mindennél jobban szeretek. Ő az első férfi az életemben, szóval nincs összehasonlítási alapom. Viszont, még soha nem bírtam lenyelni a spermáját. Amúgy is eléggé kényes vagyok az ilyen trutymó szerű anyagokra, hamar felfordul a gyomrom. A szalonnán található zsírtól is hányingerem lesz ha véletlenül lenyelem, szóval nálam ez ilyen szintű. Mindig hagyom, hogy a számban élvezzen el, de utána muszáj kiköpnöm, mert a számat is égeti a sperma. Volt egy eset, én feküdtem az ágyon, ő meg fölém állt, és úgy elégítettem ki. És így véletlenül lenyeltem egy kicsit a spermájából. Azonnal kihánytam, az aznapi ebédemmel együtt :D :D eléggé kínos volt. De nem volt belőle gáz, azóta is hagyom h a számba menjen el, csak nem nyelem le :)
2017. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Elárulnád, hogy miért nyeled le ha ennyire zavar? (Szerelemre ne hivatkozz!!!!!!! Semmi köze hozzá.)
2017. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőnél volt talán ilyen. Egy kicsit az íze, állaga is meglepett, nem teljesen olyanra számítottam. Illetve még inkább valószínűleg a tudat, hogy mit nyeltem le. Utóbbit azért is mondom, mert amikor mondjuk csirkeszívet kóstoltam először, akkor is hasoló érzésem volt utána. De persze nem hánytam egyiknél sem végül, csak beképzelhettem a dolgot. Azóta pedig nincs problémám vele, ha szex végén a számban megy el, és le kell nyelnem neki. :)
2017. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Az én barátnomnek nincs baja az enyémmel, de néha itt-ott vele is elofordul, hogy nincs kedve lenyelni. Nem tudom miért, hogy nincs rá épp gusztusa, nem tudom, nem is kérdezem. Nincs kedve lenyelni, hát kikopetem vele. Esetleg probáld meg elélvezéskor kijjebb huzni a farkat, hogy ne rogton a torkodra kapd, hanem te nyeljed le, ahogy rendesen nyelnél. Lehet ugy jobb lesz egy kicsit. De minden esetre ezt beszéld meg a pasiddal, h nem e lehetne néha kikopni. Az neki se jo, ha szopás után ott émelyegsz. Meg fogja érteni, ha meg nem, akkor (már bocs) de egy tapló.


26F

2017. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt szerencsére csak ritkán.
2017. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
10 szopásbol 8-9 x hányok
2017. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Előző barátomnál nekem is volt, hogy kellemetlen érzésem támadt.. De mert rossz íze volt, kesernyés, akkor eléggé felfordult a gyomrom. :D


Most már semmi probléma, a lovagnak édes, szívesen lenyelem, egyáltalán nem zavar. :)

2017. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!