Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabb csajok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb csajok, ti hogy viszonyultok a szűz srácokhoz?

Figyelt kérdés
Lefeküdnétek szűz sráccal?
2017. máj. 30. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is hamar belejön a dolgokba, egyedül annyi,hogy az első kissé túl rövid, de az egy idő után helyre áll :D egyszer mindenki tapasztalt lesz :D
2017. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha fiatalabb (14-18) éves akkor azért nem kell. Ha idősebb, akkor pedig azért nem kell, mert az agg szüzek nagyon gázak. :s
2017. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most már biztosan nem találnék korban hozzám illő szüzet. Vagy ha igen,akkor az a személy biztosan nem véletlenül lenne szűz,és itt nem a külsőre gondolok.

De régebben voltam együtt egy szűz sráccal. Amikor összejöttem vele,tudtam,hogy szűz.

Nem volt vele semmi gáz,csak nem úgy alakultak a dolgai,meg nem egy buliban akarta elveszíteni. Hanem olyannal akit szeret. Így jöttem én. Ahhoz képest,hogy szűz volt,nem volt béna. Az első menet igaz,hogy csak kb 2-3 lökés volt,de nem adta fel és szépen belejött. 😀 Nagyon lelkes kis tanítvány volt.

2017. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örültem, hogy még nem k3félte végig a várost
2017. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgatna, ha elvehetném egy szűz srácnak. :)
2017. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgatna, és megtisztelőnek érezném valamiért. Meg nekem tetszene ha annyira tetszik neki, hogy hamar elélvez. :)
2017. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp ☺ Van egy szűz ismerősöm és teljesen bele vagyok esve. 😍
2017. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda sztereotípiák, elsőre el sem tudtam élvezni, nem hogy gyorstüzelő legyek. :D
2017. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
33%
Egyetértek az utolsóval. En 24 voltam amikor elveszitettem es nem birtam elmenni. Pedig a csajnak nagyon szűk volt. A masodik szexnel is ugyanúgy nem tudtam elmenni. Pedig jó sokat toltuk. Ez idő alatt o 4szer is Elment. Azt mondta az volt addigi legjobb alkalma
2017. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!