Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt alkalmatok jó testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt alkalmatok jó testi adottságú nővel szexelni? Hogyan értelmezitek a telt karcsú kifejezést?

Figyelt kérdés
Természetes formában kaptátok meg a testét, esetleg tapasztaltatok kéjes beszédet, női heccelő viszonyulást, szoknyaemelést és ehhez hasonló dolgokat?
2017. máj. 30. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

"Volt alkalmatok jó testi adottságú nővel szexelni?"


Igen.


"Hogyan értelmezitek a telt karcsú kifejezést?"


Még nem duci, de már nem is fér bele az átlagosba. De ezzel már túl is magyaráztam.


"Természetes formában kaptátok meg a testét"


Na ezt elmagyarázhatnád...


"esetleg tapasztaltatok kéjes beszédet, női heccelő viszonyulást, szoknyaemelést és ehhez hasonló dolgokat?"


;) Komolyan szoknyaemelésnek mondjuk magyarul a "skirt up"-ot?

2017. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt alkalmam. Nem is egyszer.


A teltkarcsú kifejezést pedig pont úgy értelmezem, mint a békeharcot, a profi amatőrt, meg az ébren alvást: paradoxon, önellentmondás, nem létezik ilyen.

Vagy békés vagy, vagy harcolsz, de a kettő egymást kizárja.

Vagy profi vagy, vagy amatőr, de a kettő egymást kizárja.

Vagy ébren vagy, vagy alszol, de a kettő egymást kizárja.


És vagy telt valaki, vagy karcsú, de a kettő egymást kizárja.

2017. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
A telt karcsú azt jelenti,hogy formás idomai vannak nem anorexiás gebe és nem folyik szét a hájtól szoval a telt karcsú a kettő között van ..
2017. máj. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es nem nyert, de a 3-as sem 100%-os.

A teltkarcsú nő nagy mellekkel, széles csípővel, nagy seggel rendelkezik, és ezekhez társul hangsúlyosan vékony derék (nem, bocsi, a 100-hoz a 80, vagy a 90-hez a 70 cm derék NEM ez a kategória. Mondjuk 110-es csípőhöz 70-es derék, na az pl igen.)


[link]

Ilyesmi pl. A ketteskének linkeltem, aki szerint nem létezik. (Tudod, ez olyan, hogy attól, hogy nem volt még a kezedben 1 millió €, az nem azt jelenti, hogy nem létezik...)

2017. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4-es jól gondolkozol! Csak ezek a nők ott vannak, ahol az érdekek húzódnak. Ezért nincsen rájuk a legtöbb férfinek lehetősége.
2017. máj. 31. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

tudom, hogy milyen nő az, akire rámondják, hogy teltkarcsú, te szefós.

Nem ez a lényeg: hanem a kifejezés maga egy paradoxon, ellentmondás.

Olyan mint a vékony-vastag, vagy a hideg-meleg.

Áh, mindegy, fa5znak magyarázom, úgyse se jut az agyad helyéig.

2017. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem te vagy a gyökér, ha nem érted, hogy a női test nem egy tömb jó esetben, így jön össze, hogy mellben, csípőben TELT, derékban KARCSÚ.

De háborogj még 1 picit, hátha jobb lesz tőle.

2017. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
A teltkarcsú szerintem is ellentmondásos, a "sima" telt szóval ellentétben.
2017. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!