Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem gáz szüzesség elvesztése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz szüzesség elvesztése céljából magamnál fiatalabb hirdetőhöz menni?

Figyelt kérdés

24, lassan 25 éves szűz srác vagyok. Arra a döntésre jutottam, hogy meglátogatok egy igényesebb fizetőst.

És szerintem ebben a korban talán ideálisabb lenne egy "milf", csak az a baj hogy amilyen hírdetéseket láttam idősebb hölgyektől azok nekem nem túl szimpatikusak... Azon túl, hogy nem is igazán tetszenek, még igénytelennek is tűnnek.

Viszont van pl. egy 18 éves lány aki eléggé tetszik, de nem tudom hogy mennyire lenne gáz.

Nálam ez sajnos elég fontos szempont, hiszen többek között azért is vagyok még szűz mert nem bírom a kínos szituációkat, már már betegesen rettegek tőlük.


Ti hogy vélekedtek a dologról?



2017. máj. 31. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2017. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Az a gáz, hogy fizetőshöz mész. Mindegy ki hány éves!
2017. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2. Mert szerinted milyen más lehetőségem lenne? Nem is ismersz...

Hihetetlen, hogy nem bírod felfogni, hogy nem mindenkinek olyan könnyű mint neked.

2017. máj. 31. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne ciki?

Ha írja is, hogy vállal szüzesség elvételt, akkor meg főleg. Nem tudom akit kinéztél megnevezett e ilyen opciót, de ha mondod, hidd el úgy fog kezelni, hogy neked a legjobb legyen.

Nem korfüggő.

És amikor én 19 évesen a barátnőmmel vesztettem el aki 14 évesen szexelt először? Annak cikinek kellett volna lennie?

2017. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Pont szard le, hogy gáz vagy sem. Ha egy kis eszed van, úgysem mondod el soha senkinek, akkor meg tök mindegy.


Viszont szerintem biztosabb, ha olyanhoz mész, akinek van már csomó jó beszámolója, mint valami 18 éves kezdőhöz, ahol nem tudod, mi vár.

2017. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha tudod a választ, és nem tetszik egy azzal nem egyező, akkor minek kérdezel?

Honnan tudod, hogy nekem könnyű-e vagy nem?

2017. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!


Utolsó! Nem, nem tudom a választ, csak éppen Te nem is a kérdésre válaszoltál.

Azt nem tudhatom, hogy neked könnyebb e, mindenesetre a válaszod ezt tükrözi és amúgy is Te itélkeztél hamarabb ismeretlenek felett.

2017. máj. 31. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Olyan lányhoz menjél, aki tetszik és vállal ilyet. Aztán csak abban kell reménykedned, hogy tényleg ő van a képeken...
2017. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

szerintem az gáz, hogy ezt megosztod velünk...kit érdekel..rád tartozik kinek és miért fizetsz, szerintem nem gáz a prostizás önmagában...

csak senki nem kíváncs rá :)

2017. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállal szüzesség elvételt akkor lehet. De lehet érdemesebb egy kicsit idősebbet választani magad korod környékén ha van. Amúgy inkább az a lényeg, hogy a beszámolókban milyen véleményt írnak róla. Vannak lányok akik nem értenek a feszültség oldáshoz, ilyenhez nem ajánlott szűzként menni. Olyat célszerű választani inkább aki előtte kicsit beszélget esetleg masszázsal eltud lazítani.
2017. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!