Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jelentik ki sokan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelentik ki sokan egy egyéjszakás kaland után, hogy a másik nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Az ágyban össze kell szokni, az első alkalom szinte soha nem egetrengető. A második, sokadik már sokkal inkább lehet az, de nem egyéjszakás kalandnál, ahol egyszer vagytok együtt. Szerintem az ilyeneknek fingjuk nincs arról, hogy hogyan működik a szex.
2017. máj. 31. 16:34
 1/6 Ramone ***** válasza:
34%
Aki tud alkotni egy nővel az az első alkalomnál is ... A többi csak mentegetozès
2017. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Aki önző, nem foglalkozik a másikkal, nem figyel, passzív, csak odatartja, azt várja a csodát, ill. erőszakosan erőlteti, ami neki jó, le$zarva a másik igényeit, arról mit jelentsenek ki?
2017. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na meg ilyet nem is akkor szokás mondani, amikor nem egetrengető a dolog, hanem amikor konkrétan rossz. Aki jó az ágyban, azzal nem szokott rossz lenni az első éjszaka se. Sokadik nekifutásra mindenki tud produkálni, az igazi kihívás az első 1-2 alkalom.


Amúgy az egyéjszakás kalandoknál ritka, hogy csak 1x rakja be az ember, tehát ha másodjára se sikerül belejönni, akkor azért lássuk be, annyira nem lehet jó az ágyban az illető.

2017. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor valaki ilyesmivel frenkizik, hogy már elsőre is jó az ágyban, akkor három eset lehetséges:

- vagy pont olyan partnert fogott ki hatalmas szerencsével, akinek pont ugyanazok az igényei, mint neki

- vagy egy önző nyomorék, aki csak hiszi, hogy a másiknak is olyan jó volt, mint neki

- vagy egy fogalmatlan balfék, akinek minden szexuális tapasztalata abból áll, hogy a mucsaröcsögei diszkó mögött a focipályán részegen sikerült kefélnie 2x életében


Én férfiként is azt mondom, hogy az első szex nem szokott egy nagy egetrengető élmény lenni, el kell tölteni együtt néhány alkalmat, hogy teljesen feloldódjanak a gátlások, és hogy rendesen kitapasztaljuk, hogy mi a jó a másiknak.

2017. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért vagyok lepontozva, amúgy utolsóval egyet értek, de akkor is tartom, hogy a hozzáállás a lényeg, és nem a teljesítmény. Így nem mindegy, mitől nem jó.

Igaz, nem jó példa, mert nem egyéjszakás, hanem a jelenlegi kapcsolatomról beszélek, az első 1-2 alkalom tényleg nem volt vmi jó, de pont azért, mert ráfeszültünk mindketten, mivel előtte neki is, meg nekem is jó ideje csak alkalmik voltak. De összeszoktunk, kiismertük egymás igényeit, és minden rendben van.

2017. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Hülyeség, hogy az ágyban össze kell szokni.

9 pasival szexeltem életem során, ebből egyik kapcsolatom 2 évig tartott, a másik 8 hónapig, a jelenlegi pedig több, mint 11 éve. A többi szexkapcsolat volt.

Az első alkalommal is meg tudtam ítélni, hogy milyen az adott ember, tehát mennyire szenvedélyes vagy sem, milyenek az igényei, mennyire passzolunk szexuális téren, hogy mennyire önző-e vagy sem. Hogy megvan-e az a bizonyos tűz, vagy sem. Semennyivel sem volt másabb a szex hetekkel, vagy hónapokkal később az adott emberrel, mint első alkalommal. Tehát, aki jó volt, az első alkalommal is jó volt és tökéletes!:)

Akiben nincs tűz, aki nem odaadó, akivel nem egyeznek az igények, azzal nem lesz jó számomra a szex és az első alkalommal is pont ilyen, ez nem összeszokás, hanem alapvető emberi tulajdonság és hozzáállás kérdése.

2017. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!