Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van a férfiak nagy részével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a férfiak nagy részével? 30 éves múltam, és volt néhány férfi az életemben. De három volt közülük olyan, aki tudta, hogy mi kell a nőnek szexuális téren.

Figyelt kérdés
Az összes többi egy ...... ért. Miért van ez? Az a három, nagyon jó volt, érdekes módon különböző méretekkel. A méretekről csak annyit, mértem már aktuális pasimat meg. 17 centi felett ritka mint a fehér holló. Az egyik pasi 9 évvel volt idősebb, pontosan tudta mit, hogyan hova, meddig. Nem volt még átlag méret sem, de fantasztikus. A másik, Velem egykorú, nagy méret, Nekem a legnagyobb, de 20 alatt volt. Jól szexelt, és tudta is magáról, úgyhogy rövid idő múlva lépett új csajhoz. A harmadik egy nyolc évvel fiatalabb átlagos méret, olyan hévvel, tűzzel, hogy az meg attól volt fantasztikus. Kivette a végén, elment, visszatette, és folytatta tovább. Na de a többi. Sok pasi kétperces, vagy még rövidebb. Nem tudnak nyalni, ami sokat javítana a helyzeten. Aki meg nem kétperces, az meg nem szeretkezik, hanem nem is tudom. Percenként ötször bedugja, és ha gyorsít, akkor kétperces lesz.
2017. máj. 31. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Így mínősíted a férfiakat? Sokat elmond ez rólad. Talán nem is akartak több energiát beléd fektetni.
2017. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Az oldal lassan bezár ideje aludni haver
2017. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Háát itt nagy lukat érzek a dolgok mögött :)
2017. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Igen.

Ír valamit.

De azért kinek mi.

Például jelen esetben de úgy általában mit nevezzünk egy jó nyalásnak,merre meddig,hova?

2017. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szingli vagy?
2017. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a nagy luk esete forog fenn.Átlag alattival fantasztikus, átlagossal is az, ha tudja használni. Igaz nagyon kevés átlagos, és majdnem húszassal közöttivel voltam, de egyet kivéve megelégedtek azzal, hogy nekik nagy van, igy jó szeretők. Egyikkel az a rövid idő is kellemetlen volt. Soha nincsenek előítéleteim, és ha a partnerem kérdezi el is mondom hogyan, mit szeretek. A nyalás például. Egy olyan dolog a nőknek, nem, egy olyan dolog Nekem, hogy jól csinálva teljesen kész tudok lenni. Mostani kapcsolat ezen ment szét. Szexben nem illettünk össze. Orális szexxel kielégített, ha közben mondtam mit csináljon, de ez olyan illuzió romboló. Következő alkalommal odanyalt egyet kettőt, aztán durr bele. Másfél év alatt nem volt képes megtanulni, most meg adjunk még esélyt egymásnak.
2017. máj. 31. 22:28
 7/25 A kérdező kommentje:
Volt pár. Valakinek sok valakinek nem. 10 feletti a szám.
2017. máj. 31. 22:31
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez az a kérdés amire csak azt lehet írni, hogy írj, és rendbe raklak! :)

Ha kell, hívom a barátaimat is.

2017. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
30 múltam 6 hónappal. Nem ajánlatokat kérek, életem azon része már hét éve lezárult. Köszönöm.
2017. máj. 31. 22:49
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
hát, vannak azok a nők, amikor megbolondul a nőiességétől, meg a látványtól is a férfi, és vannak azok, akik.....csak úgy vannak. El lébecol velük az ember, maszatol összevissza, aztán jobb lelépni.
2017. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!