Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek volt már része édes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt már része édes hármasban ( főként 1 fiú 2 lány, de mások is írhatnak ), hogy szenteltek mindenkinek ugyanannyi figyelmet?

Figyelt kérdés
1 fiú 1 lany kapcsolatban nem nehéz odafigyelni a másikra. De mi a helyzet amikor 2 lány van? Hogy figyel oda a fiú mindkettőre? Ráadásul úgy, hogy ugyanannyi figyelmet kapjanak...
2017. jún. 1. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Mi simán megoldottuk. Mig a másik lány lovagolt rajta, addig engem ujjazott barátom, meg az arcára ültem. Csajjal is smároltam közben, meg felváltva dugott minket. Nem éreztem elhanyagolva magam, a másik csaj sem :)
2017. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Hát tévedsz, mert sok töketlen ember van, aki még egy emberre se tud normálisan figyelni! Ezért van a sok kielégítetlen nő. Viszont a kérdésre is válaszolva. Én többször veszek rész ilyen játékokban így már megszoktam, hogy hogyan lehet jóvá tenni a dolgokat, hogy mindenki kielégüljön. Az első, hogy ne legyél gyorstüzelő, mert az 1 nőnél is kevés nem hogy kettőnél...annak az lesz a vége, hogy kidobnak az ágyból és egymásnak esnek a csajok , te meg leskelődhetsz, de beszállni már nem fogsz :D Olyan jó, mikor letérdelnek eléd ketten és felváltva szpnak, majd leküldöd őket kutyusba, egymás mellé és felváltva adod nekik az ívet, közben a kezeddel ujjazod, addig a másik csajt. Ha van bi hajlam a csajok részéről, akkor meg egymással is foglalkozhatnak közben. Kis gyakorlással eltudod sajátítani a dolgokat ne félj!
2017. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan emiatt nem mentem bele ilyenekbe. És nem is akarok.

Nem osztozkodom. Főleg a fa$zon nem.

28N

2017. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudtam, szerintem lehetetlen is. Valaki mindig kimaradva lesz és fene a lelkiismeretemet, emiatt folyton rosszul is éreztem magam, hogy a másik kimarad.

Valamelyik mindig jobban fog tetszeni, nagyobb lesz a vonzódás és őszintén elég rossz, amikor egy csajra be vagy gerjedve, mert tetszik, jól csókol, imádod az illatát (vagy akár szereted), és utána mondjuk meg kell csókolnod egy lányt aki iránt semmit sem érzel. Elveszi a kedved.


Persze ha maga a szituáció indít be és nem a csaj, akkor nem lesz gáz. Ha azt élvezed, hogy egyszer ezzel, máskor azzal csókolózol, akkor ok, de a legtöbb ember nem így működik.


Szóval nekem ez pasi szemmel nem volt valami jó. Persze olyan, hogy egyszerre két lány játszik a farkaddal, az jó és vicces, de talán majd ha olyan lányt találok aki iránt többet érzek és őt vesszük be jobb lesz.


Akkor inkább jobb a hármas 2 pasival. Akkor csak a csajjal foglalkozol, de persze megosztod a másikkal, és tök szexi amikor 2 farokkal van el. Bár ott is volt rossz élményem abból a szempontból, hogy ha a másik pasi nem ilyen osztozó fajta. Látszólag ki akarta sajátítani a csajt, magához húzta és úgy tett mintha csak ő létezne. Ez szintén hasonló mint az előző, emiatt érdemes olyan pasit szerezni aki nem a csajra van rákattanva, hanem a szituációra inkább.

2017. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!