Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan egyetemista/f...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan egyetemista/főiskolás lányok akiknek nem voltak egyéjszakás kalandjai és nem járnak bulizni?

Figyelt kérdés
Mi az oka?Nem bánjátok? 23/nő.

2017. jún. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én ezekből mind kimaradtam :D

Egyetem után rögtön házasodom. Már egyetem előtt ismertem a leendő férjem.

Nem hiányzik :)

2017. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyéjszakásom nem volt és nem is lesz,de bulizni jártam, pontosabban csak kocsmába sörözni. Bántam volna, ha nem megyek, ez volt életem legjobb időszaka
2017. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

De egyébként 1-es vagyok

Férjemmel sokat járunk bulizni. Vele sokkal jobb is, nagyon jól táncol. Jó vele piálni is. És vele minden szex olyan mintha egy izgi egyéjszakás kaland lenne. :D

2017. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a barátommal jártam egész egyetemen alatt inni, bárcsak megint egyetemista lennék
2017. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyetemi tapasztalatom alapján azt hittem, hogy erre egy válasz sem jön majd...

Ezek szerint volt aki kimaradt.

2017. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is kimaradtam még idáig. Azért kérdeztem.
2017. jún. 1. 22:42
 7/8 anonim válasza:
En egyetemista vagyok, es nem magyon erdekelnek ezek a dolgok. Barátnőmmel elvagyok mindig
2017. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen. Egyéjszakás kalandom két okból nem volt: majdnem azóta kapcsolatban élek, hogy elkezdtem egyetemre járni, és bizalmatlan vagyok az emberekkel. Félnék, hogy az alkalmi srác nem tisztelne, megalázna, és pletykálna rólam.


2. Az, hogy miért nem járok bulizni, szerintem kiderült már az előző válaszból. Nem vagyok egy nagy társasági ember, aki bárkivel el tud beszélgetni - legalábbis nem mély dolgokról. Ha beszélgetek is emberekkel, akkor is általában csak a felszínt engedem láttatni. Régebben bizalmasabb voltam, amivel persze az emberek 80%-a csak visszaélt. ;D

Mégsem mondanám magam introvertáltnak: valahol a skála közepén helyezkedhetek el. Igénylem a beszélgetéseket és a társasági életet, de ezek sosem a nagy bulikban merülnek ki, hanem kisebb, baráti összejövetelekben.


3. Nem bánjátok? Nem. Egy komoly kapcsolat többet ér, mert 20 macsó, akinek úgyis csak arra kellenék, hogy belém ürítsen. :c


21/L

2017. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!