Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy 24...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 24 évesen még szűz vagyok? Csinosnak tartanak az ismerőseim, de egyszerűen nem ismertem meg még azt a férfit, akinek nyugodt lélekkel odaadtam volna magam.

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 15:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz. Vársz az igazira. Majd megtalálod.
2017. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 18 évesen azt mondom neked hogy nem kell nagy dobra verni ezt a szûzesség elveszítése dolgot,de csak olyan pasit hagyj magadhoz kôzel engedni akire évek múlva is büszke vagy hogy neki adtad magad.
2017. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak, de az ismerőseid nem fogják azt mondani, hogy ronda vagy. Persze, ettől függetlenül lehetsz nagyon csinos, de ne ismerősök, család szavára adj ilyenekben.
2017. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ja és 18/L vagyok (előző voltam)
2017. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Nem gáz, én 21 évesen vagyok szűz, igat leginkább a külsőm tart vissza. (Még nem ismertem olyan csajt akinek egy kicsit is vonzó lettem volna, mindig maradt avfriend zone.)
2017. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt, ez egy női erény, ami számomra nagyon vonzó.
2017. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb vagyok nálad, de simán kinézem magamból, hogy a te korodban is szűz leszek.:D Nem hiszem, hogy gáz/nem gáz kérdést kellene csinálni ebből, teljes mértékben az egyén vágyaitól, igényeitől és életútjától függ. Senki sem mondhatja meg helyetted, hogyan alakítsd a dolgaidat, nincs olyan, hogy "nem normális".

19/L

2017. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Milyen érdekes, ha egy nő 24 évesen szűz az nem gáz de ha egy pasi.. akkor az elvan könyvelve nyomoréknak :D
2017. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon bölcsen teszed.

Egyébként én is szűz lány vagyok 22 évesen, és ugyan abból az okból mint te.

2017. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
#8 jogos :D
2017. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!