Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt olyan veletek, hogy magömlés után megmaradt a merevedés majd azonnal tovább folytattátok a maszturbálást addig míg megint magömlésetek lett? Ha igen akkor milyen érzés egymás után kettő esetleg három magömlés?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs barátnőm ezért minden nap maszturbálok. Azt vettem észre mostanában ha nagyon fel vagyok szexuálisan izgulva akkor magömlés után megmarad a merevedésem elég sokáig....van olyan,hogy 5-6 percig is. Aztán ha lelankad elkezdem izgatni és elég hamar megint nagyon kemény merevedésem van.Hányszor lehet így egymás után orgazmus magömlés?
2017. jún. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem hatszor ment egymás után.

A végére már a farkam és a karom is elzsibbadt, de jó volt rekorddöntögetésnek.

Annyi tudok mondani, hogy a harmadiktól már nem éri meg folytatni. :D

2017. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy magömlésem volt, de nem élveztem el. Nem lüktetve jött ki az ondó, hanem csak kiömlött, de a farkam nem volt utána érzékeny. Ezt valahogy sikerült egymás után háromszor eljátszani, és bár orgazmusom nem volt, de mégis úgy éreztem, hogy elég volt, nem kívánom tovább.
2017. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hokizással nem tudom, de szexben mostanában állandó jelenség. Mostani barátnőm egy istennő, még életemben nem találkoztam hozzá hasonló csajjal. Vele simán lemegy 4-5 menet lankadás nélkül szinte, mindketten élvezzük, soha nem kell könyörögni neki. Elég ha hozzáérek, vagy olyan dolgot mondok neki, és máris nedves, aztán belevágunk. Előtte nem volt ilyen soha.
2017. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1! Te mar megint itt vagy ?? :D a rekordjaiddal ?? :D
2017. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szex közben már többször volt, hogy elélvezés után nem lankadt, le és folytattuk.

Volt hogy a párom kérte, hogy 2x élvezzek bele egymás után úgy, hogy ki sem húzom. Az sem volt probléma.

2017. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha maszti után a fenekem izgatom ujra merevedésem lesz sperma is jön elég rendesen
2017. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!