Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor volt amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt amikor először belédélveztek/beleélveztetek valakibe? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam. Az erzes: like a Boss!


40f

2017. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben az akkori barátnőmbe. Nagyon jó volt, forró érzés. Mindig benn hagytam a puncijába, amíg le nem lankadtam, addig ölelkeztünk.

A lehető legjobb formája az ejakulációnak, semmi sem pótolhatja.

Talán a szájba élvezés vetekszik vele, de ott nem vagytok annyira közel egymáshoz.

2017. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer, gumiban, 18-19 éves koromban, az akkori barátom. Borzasztó rossz volt vele a szex, egyáltalán nem élveztem. Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet a mostani párommal, akivel szerelmesek vagyunk meg gumi nélkül. Habár lenyelni is imádom.


20/L

2017. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 voltam. 22/F. Isteni erzes elmenni. Foleg punciba. Nincs annal jobb amikor a lanyba elvezel. Olyan kulonleges erzes. Foleg ha a lany felul van es o is elmegy.
2017. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi különösebb érzésem nincs, mikor a párom belém megy el. Örülök, mert tudom, hogy neki jó érzés, de ennyi. Nekem semleges. :) 19/L
2017. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ciklus beállítása miatt évek óta fogamzásgátlót szedek, ezért első szex alkalmával belémélvezett az akkori párom. Az nagyon rossz volt. Nem is számítottunk rá, hogy így kifolyik, szóval az ágy is, meg minden olyan lett. De vele amúgy sem volt jó a szex. A mostani partneremmel tökéletes és imádom, mikor belémélvez.
2017. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szexelt de sajna nem volt szerencsem punciba elvezni se szajba :/
2017. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyszer úgy esik el a közeledben egy csaj, hogy véletlenül beleakad a farkad, akkor te is megtudod.
2017. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!