Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony péniszű pasik! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony péniszű pasik! Ti hogy dolgozzátok fel lelkileg, hogy kicsi a szerszámotok?

Figyelt kérdés
Eléggé lehangoló, amikor olyan vékony a péniszed, hogy csak a legkisebb méretű gumi jó rád és a barátnőd többszöri együttlét után azt mondja, hogy borzasztó rossz veled a szex, mert semmit nem érzek, ezért inkább szakít. Mert velem ez történt (simán lehetséges, hogy eközben már meg is csalt). Egyébként 3,5 cm vastag a farkam és kb. olyan 11 cm kerületű. A hosszal nincs komoly gond (15-16), de mindannyian tudjuk, hogy az lényegtelen a szex szempontjából (max. látványra). A vastagság, ami igazán fontos. Ha van köztetek ilyen, akkor ti hogy tudjátok ezt feldolgozni, hogy a természet kegyetlen sorsot ajándékozott számotokra?

2017. jún. 5. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyik exemnek kb 11 cm nagyságú volt és szerintem kb olyan vékony mint a tied.. Mellette szexuálisan hót magabiztos volt, ez sokkal jobban tetszett mint egy nagy pénisz. Egyébként azóta már apuka lett és gyönyörű a barátnője.
2017. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyugalom! Egy ujjal is kilehet elégíteni egy nőt! Ha az exed elmondása szerint semmit nem érzett, akkor inkább az ő méretével volt gond, ha érted.
2017. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy álltam ehhez az egészhez, hogy nem véletlenül kaptam akkora farkat, amekkorát. Valahogyan biztosan az előnyünkre tudom fordítani. Sokat kísérleteztünk együtt, aztán tökélyre fejlesztettük a technikát. Mellette törekszünk a változatosságra, így minden alkalommal van valami újdonság nem csak a szexben, de a mindennapi életben is.


23/F

2017. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Én egyszerűen elkezdtem a BDSM-ben keresni a kiutat ebből a lehetetlen helyzetből, természetesen, mint sub pasi.


14 cm hosszú, és 4 cm vastag. Látható, hogy nálam is megállta az intim fejlődés az ovi nagycsoportjánál, ahogyan az egyik exem fogalmazott.

2017. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Őszintén sajnálom. Tudom milyen érzés kis pénisszel együtt élni. 😥
2017. jún. 5. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Nincsen kis pénisz, fickók!Kizárólag ordas, nagy szétlőtt muffok vannak.


Ennyi az egész.

2017. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem simán hozzá lehet szokni kisebbhez is. Én megmondom őszintén, könnyen tágulok, jól nedvesedek, de pont egy "picikével" élveztem legjobban a szexet, sokáig is tartott a kapcsolat.

Mellette olyat tudott nyújtani az ágyban, amit nem sokan, plusz a hüvely képes alkalmazkodni, tehát pár hét elteltével már őt éreztem "normál" méretnek, sőt még néha nagynak is éreztem. Na meg persze azon is sok múlik, mit érez irántad a nő, ha szeret, akkor azon lesz, hogy ezen felülemelkedjen. Olyan orgazmusaim voltak vele szex közben is... elmondom, hogy jobbak, mint bárkivel.

23N

2017. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Egózás nélkül mondhatom, hogy eléggé jóképű vagyok..

Számtalan csajt ujjaztam már meg ,meg smároltam velük, nagyon könnyen össze tudnék hozni kalandokat.

Tényleg olyan lányokat akikre a legtöbb pasi csak csurgatná a nyálát..

A baráti társaságom 90%a lány így tisztába vagyok az elvárásokkal..

2x is megtaláltam életem szerelmét és ezen ment el az egész:))))

24 éves vagyok és szűz mert annyira komplexusok vagyok, hogy folyton lekoptatom emiatt a lányokat ha szexre kerülne a sor, őszintén szólva szerintem fel se állna olyan helyzetbe..egy hulladéknak érzem magam, mert tudom, hogy a 3,9 centi semmire sem elég. Hiába 18 hosszú szánalmasan vékony..

Nagyon elgondolkoztam a plasztikai sebészeten, csak félek, hogy még jobban tönkre baszná az életem..üdv a klubban

2017. jún. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kerületre 11cm vel úgy 37mm széles.Mert nem kör alakú ugyebár van a két darab corpus corvenosa és egy harmadik gerinc alul.12cm volt kerületre nekem,4-4,2 széles volt 13ra vastagítottam 4,2-4,4 lett.Szóval fiatalon vékony volt az enyém is meg lehet vastagítani könnyen:nyújtás-jequing(fejés),pumpa. 1cm kerületben nagyon sokat jelent.Egyáltalán nem rövid a tied simán hoz 2cm legalább a növelés,telt lesz érzed a súlyát ahogy leng és eres mint egy fegyver.Használj péniszgyűrűt szex közben!Nem hittem el én sem de nagyon jó!Segít amíg megnöveled és utána is jó néha.
2017. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!