Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak háj- és hízásfétissel:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak háj- és hízásfétissel: van aki jól tudja ezt kezeleni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Magyarázatként: engem nagyon-nagyon felizgat:

- ha egy nő nagyon kövér, hájas,

- és ha egy nő hízik.


Ahogy több kérdésnél láttam, vannak még ilyenek rajtam kívül.


Kérdésem, hogy valaki ilyen vágyakkal komoly párkapcsolatban él? Sikerült ezeket a vágyakat megfékezni, visszafogni, vagy mértékkel megélni? Tudtadok erről beszélni a párotokkal?


Én már sok éve stabil kapcsolatban élek, és bár nagy gondot nem okoz, azért vannak kisebb problémák és kérdőjelek. Kíváncsi vagyok, másnak hogy sikerül ezzel együtt élni.


Hasonló helyzetben lévő férfiak véleménye is érdekelne, vagy olyan hölgyeké, akik ilyen pasival vannak kapcsolatban.


29/F



2017. jún. 5. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mi az izgato abban hogy valaki tönkre teszi magát megterheli a szívét magas koleszterin magadvérnyomás, vérrög.. Mi abban a jó ha valakiböl egy ketyegő bombát csinálsz és bármikor meghalhat
2017. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak pontosításképp: talán nem volt nyilvánvaló, de tisztában vagyok vele, hogy a nagy túlsúly egészségtelen, és nem akarnék rosszat egy nőnek. Ez jelenti a problémát: hogyan lehet kezelni és együtt élni olyan vágyakkal, amiknek kiélése nem lehetséges.
2017. jún. 5. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Szivesen beszélgetek írj rám!
2017. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szivesen beszelnek veled errol :)
2017. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is
2017. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szeretnék én is olyan nőkkel ismerkedni akik hízni szeretnének.

29F

2017. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj rám, érdekel a téma.
2017. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én rám is rám írhatna valaki:D érdekel ez a téma😀
2017. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hízni akaró csajok, írjatok! ;)

25/F

2017. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem, ha őszintén elmondjáluk a párunknak akkor megérti.

Én személyszerint az ő egészségét tartanám szerelőt.Ha pedig amúgy is dundi akkor megelégednék azzal ha látom őt enni amikor éhes.

De mondjuk szívesen megismernék egy lányt akit ugyan úgy izgat ez a téma mint engem. :)

2019. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!