Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első orális szexnél ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orális szexnél ez normális?

Figyelt kérdés
Elöször csináltam a barátomnak és szinte azonnal elélvezett... Én nem tudtam azt se mit csináljak ö meg tök zavarba jött aztán hülyeségeket kezdett beszélni még mondhatni bunko is volt... Emiatt kissé hülyén érzem magam.. másnál is előfordult ilyen?

2017. jún. 7. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyon kanos volt már vagy nem recskázott előtte 1 hétig és nagyon is élvezte nem kell egyből olyan rosszra gondolni de ha így folytatódik akkor van gáz
2017. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idő után szoptad le őt? mármint úgy értem régóta együtt vagytok?


amúgy belegondolva kicsit nevetséges :D Te nő vagy, ő meg talán még gyerek.

2017. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
legalább kinyalt utána?? vagy csak bunkózott egy sort.. ha nem, akkor megütötted a főnyereményt, ja, NEM! :/
2017. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az.

Barátom mielőtt megismert már felkészítette magát az ilyen helyzetekre, hogy tudja ezeket az ingereket fékezni. Szó nélkül soha nem megy csak úgy el.


Szerintem azért volt bunkó, mert nem tudott mit kezdeni a helyzettel, szégyellte, hogy hamar elment és próbált egy olyan reakciót kiadni magából, ami kicsit azt érezteti vele, hogy ez nem nagy baj, ezt te toleráld.


Nem tudom beszéltetek-e róla, de érdemes.


Másfelől, neked kijutott ebből más is?

2017. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még szuz a srác igaz? és elég fiatal is? Tuti 18 alatt.


Minden srác nagyon hamar elélvez az elso dugás/szopás során. Percek, de elég valakinek egy is. Ez normális. Szerintem nem gondolta maga a srác se, hogy ilyen hamar elélvez és szégyelte magát. Az már csak gyerekesség még, hogy bebunkozott. Csak nem jol kezelte le simán a helyzetet. Beszélj vele, a sex nem eroszak, nem szabad zavarban lenni miatta. Beszéljetek elotte, kozben de utána ia sexrol. Nyugodtan mond meg neki, hogy ne legyen hulye. Elélvezett, akkor élvezze és oruljon. Mosolyogjatok sex kozben, ne stresszeljetek. :) Nyugodtan mond meg neki, hogy semmi baj, majd legkozelebb tovább bírja már.

2017. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos szűz volt még a srác
2017. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális.

Velem előfordult, hogy ölelkezéstől élveztem el, én is zavarban voltam rendesen.

2017. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Értesd meg vele hogy az ő éretlensége hogy nem tud kezelni egy ilyen helyzetet csak sértegetéssel mint az ovisok. Azok csinálnak ilyeneket amikor zavarban vannak. Ő hálával és kedvességgel tartozik a gesztusodért amit te szívesen adsz. Tanuljon meg viselkedni!
2017. jún. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!