Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki csinálta már a szabadban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csinálta már a szabadban?

Figyelt kérdés
Pl. erdőben, egy jól eldugott helyen az éjszaka közepén? Milyen volt?:)
2017. jún. 7. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csináltuk már, de nem nagy szám. Nyáron agyoncsípnek a szúnyogok, nem tudsz odafigyelni rendesen. Ha bekentük magunkat akkor meg nem lehetett csókolózni, nyalakodni, mert minden rovarriasztós volt. Kocsi kényelmetlen, földre pokróc, de az kemény.

Viszont egyszer belógtunk egy balatoni strandra éjjel, az nagyon jó volt. Szúnyogok nem voltak, és nem azért mentünk be, de az lett belőle. Spontán egy gyors menet, életem egyik legjobbja volt. 27/f

2017. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez éjszaka sem feltétlenül.

A lány szoknyában bugyi nélkül rádül egy padon. Semmi nem látszik, s mégis dugtok. Vagy a Velencei tóban ölelkező pár, de a víz alatt folyik a dugás.

2017. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
erkélyen (szemben van a másik tömbház, minden látszik), út szélén (nem ku.vával), nudistrandon (ketten voltunk csak), motorháztetőn, meg megvagyok hivva egy menetre a kopaszi gátra.. ez az utóbbi 1 hónap termése igy szabadban :D
2017. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akit nagyon csípnek a szúnyogok ott a szex nulla. Én is szexeltem már szabadban és az ember sok mindent leszar csak szexelhessen,sőt a fájdalmat is sokkal kissebbenek érzi mint alapban.Dugtam erdőben,vonat váróban,lépcsőházban.Szopattam buszon
2017. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki csinálta már.
2017. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 Miért lenne nulla szex, mert agyoncsíp a szúnyog? :D Nem évente van 1 szex, hogy ki legyek éhezve mint egy állat. Lehet nálad így megy, hogy ha dugni kell, mindegy hol vagy kivel vagy mivel, de nálam nem :)
2017. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Exemmel egyszer elmentünk egy erdőbe sétálni és egy olyan helyen ahol senki nem jár gyors megraktam. :D
2017. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
igen,és még még még ..... :D :D :D
2017. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!