Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy olyasvalakihez vonzódtatok, aki testileg nem tetszett egyáltalán?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatnál nyilván a rózsaszín köd miatt mindenki "megszépül", de szexkapcsolatnál nem. Én mégis olyan férfit kívánok, aki nem tetszik és nem tudom mit tegyek.


Hónapok óta mindig mellém ül a buszon egy 40-es férfi. Próbál velem flörtölni. Először idegesített. Később megszoktam. Végül már vártam minden reggelt. A párom elhanyagolt, ő meg mindig felvidított. Sokat beszélgettünk. Megismertem. És rájöttem, hogy jó ember. Ráadásul házas, és nem akar felszedni csak szeret flörtölni, de neki is sok gondja van otthon nekem is, eléggé egy hullámhosszra kerültünk. Egyszer hazakísért, és a nagy lelkizésből csókolózás lett. Nagyon lelkiismeret furdalásom volt, hetekig nem is akartam a szeme elé kerülni, de aztán megkeresett facebookon, végül csak elegem lett abból, hogy direkt a korábbi busszal megyek, hogy ne lássam. Megint találkoztunk és újra fellángolt a dolog. Kívánom őt. Nagyon. Annyira, hogy már fáj. De közben tudom, hogy nagy hiba lenne. Aztán mikor esélyt látok rá, hogy esetleg tudnánk találkozni, akkor meg elkap egy hülye érzés, hogy basszus egyáltalán nem jön be, én meg csak egy hülye liba vagyok, aki pár kedves szóra ledobná a bugyiját. Aztán megint nem találkozunk, megint hiányzik, megint akarom, megint rájövök, hogy nem kéne. Ez megy kb. fél éve, és már úgy érzem megőrülök. Azt mondta jövő héten átmehetnék hozzá, nem lesz otthon senki, mindkettőnknek $zar, egy kicsit megvigasztalhatnánk egymást. Istenem ez annyira szánalmas. kb. ugyan annyira akarom mint amennyire nem. Már idegbajt kapok ettől. Ti mit csinálnátok a helyemben?


(mellékesen szeretném megjegyezni, hogy a párom már csalt meg, megbocsájtottam, de nem vagyunk túl jóban, anyagi okai vannak leginkább, hogy még együtt lakunk).


24N


2017. jún. 10. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt. Kifejezetten csunya ember volt. De tenyleg

De olyan szexisen beszelt, humoros volt, es mivel mernok, igy okos is...*.*. Nagyon eros szemelyisege volt, de fiatalos

22L

2017. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HarciCsiga ***** válasza:

Te legyel korektebb mint a parod es ne tedd meg vagy ha megteszed szakits vele de mond el neki az indokot is(igy korekt)


Ui:A paroddal meg megprobalhatnal leulni es megbeszelni hogy miert nem ugy mukodik mar koztetetek.

2017. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nem fordult még elő, hogy ronda emberhez esetleg elkezdtem vonzódni. Viszont megismerni, barátkozni szívesen állok elébe, lehet jó ember, jó fej csak azért, mert nem a legszebb még nem kell elutasítani, viszont, mint írtam én nem tudnék vonzódni hozzá, hisz azért az is kell, hogy kialakuljon valami testiség nem csak a jó humor meg a jó fejség, megjelenés is fontos!
2017. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Ne süllyedj le a párod szintjére.

2. Házas ember az illető, mindegy hogy milyen a kapcsolata a nővel.

3. Ha ennyire akarod akkor szakíts a pároddal és ő szakítson a feleségével és utána szexelhettek annyit amennyit akartok.Lényeg a korrektség és hogy geric legyen benned a benne is.

2017. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ribi
2017. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az összes volt párom elmondhatja ezt magáról. vonzódtak hozzám állítólag, de folyamatosan kaptam az ívet, hogy mennyire ergyán nézek ki.
2017. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!