Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha évek óta le akar feküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta le akar feküdni velem és én is benne vagyok, miért nem teszi meg?

Figyelt kérdés

Évek óta mondja, hogy kíván többször akart lakásra hívni. Benne lettem volna, de a végén mindig ő volt az,aki vmi indokkal nem volt ott. Egyszer csókolóztunk és akkor hatalmas hévvel simagotott, masszírozott. Nagy kemény volt, de mégse feküdt le velem. Van felesége, tud rólam a nő, nincs titok. Az esetek többségében nem a szex a téma, hanem magánélet. Ha csak szexre kellek neki miért ilyen?

Meg van beszélve, hogy köztük ez nem gond, így nincs bűntudatom. Szerintetek?

30/N 50/F


2017. jún. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

pedig tökre megérdemlitek egymást

én se értem

2017. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:

Talán a lelkiismerete nem hagyja.

De a legjobb az lenne, ha keresnél egy szingli férfit, elég rohangál belőlük a világban :)

2017. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha kínozza a lelkiismeret miért keres meg újra és újra?
2017. jún. 10. 20:07
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Mert valami nincs rendben a házasságában, nem elég neki. És ahelyett, hogy ezen dolgozna, inkább nálad keresi a menekülést, de a megszokott életéből nem akar kiesni azzal hogy megcsalja a feleségét. Kényelmes neki a helyzet, csak azt nem értem, neked ez miért jó.
2017. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen menekülést keres nálam, ha a szexet hangoztatja, de közben lelkizik, sóvárog.

Nekem semmi jó nincs benne. Szenvedek, mert tudom hogy r*babc vagyok ettől, de szeretem és nem bírok elszakadni. Ha fütyöl ugrok.

2017. jún. 10. 20:36
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
De, el bírsz szakadni. Csak képzeld magad a felesége helyébe, előbb-utóbb veled is ezt fogja tenni, vagy rosszabbat. 50 évesen már nemigen változik az ember.
2017. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!