Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a körülmetélt péniszről?

Figyelt kérdés
A zsidózást ás társait kérem mellözni
2017. jún. 13. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként annyit szeretnék hozzászólni hogy akinek ez kizáró ok, azért nem kár.

Nekem csak a fitymafékem vágták el egészségügyi okokból, szerintem sokkal jobb igy, körülmetélésről hallani nagyon rosszakat ha nem kisgyerek korban végzik, szóval felnőtteknek csak ha nincs más választás.

Egyébként Mo-n talán furcsa lehet, mert itt nem megszokott, de Amerikában tán több embernek körül van metélve mint ahánynak nincs, és nem vallási okokból.

2017. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
minden nap megkérdezed ?
2017. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2017. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb nőnek undorító. Szexuális témába meg ne vidd már bele a zsidó témát, sokan nem szeretik őket, okkal, de szexuális témában ne hozzál már fel ilyen témakört, mert már eleggé tenyérbe mászó, unalmas is az egész. De ha a sajátjaid között keresel társat, 100% biztos vagyok hogy találsz, és nem kell ide írogatnod.
2017. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak egészségügyi okokból lett megcsinálva ez a műtét semmi problémám vele szép,könnyen tisztítható .szexben se zavar
2017. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindegy csak méretes legyen:) 19/l
2017. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nem ertem azt a kijelentest, hogy "a legtobb nonek undorito".

Komolyan igy van?? En nokent ezt nem is ertem.

Szerintem nagyon szep, termeszetesen ha apolt, ugyanugy, mint a nem korulmetelt.


Egyik exemmel vegigszenvedtem a fitymafek elvagast. Beszakadt neki szex kozben es rosszul forrt ossze, ezert bemetszettek. Nagyon sokaig gyogyul, es azt mondta fajdalmas dolog, ugyhogy nagyon sajnaltam szegenyt.

2017. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szeretjuk !

igazabol sokkal szebb ! :)

2017. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!