Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztés előtt pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztés előtt pár feles a lánynak hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

Többször is próbáltuk már a barátommal és mindig nagyon izgultam, lent valahogy összehúztam magam és még a makkja sem ment be. Most azt találtuk ki, hogy legközelebb vennénk egy üveg vodkát és feleseznénk előtte. Nyilván én innám a többet, ő csak egy-kettőt mellettem, én mondjuk 3-4-et. Ritkán iszom alkoholt, havi egynél ritkábban.


Öt hónapja vagyunk együtt, már három hónapja orálozunk kölcsönösen, az jó, de valahogy mindig nagyon izgulni kezdek a szex előtt. Szeretnék vele lefeküdni, ez biztos.


18/L, 22/F


2017. jún. 15. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Inkább még várj. Erre még totál nem vagy érett.
2017. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Missi_Key ***** válasza:
93%
És ha túl sok az a 3-4 az eslö sex emléke megy a kukàba xD
2017. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak alkohol segítségével megy/menne akkor én is azt mondom,hogy még várjatok vele.
2017. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha ritkán iszol, akkor 1-2 feles is bőven elég, pláne ha vékony testalkatú vagy.
2017. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha más módon nem vagy képes kellőképp ellazulni a barátod mellett, ott elég nagy gondok vannak.

Az ivást nem tartom jó ötletnek első alkalomhoz. (vannak esetek, amikor jó hatással van az alkohol az aktusra nézve, de az első alkalomra nem hinném, hogy ez lenne a megoldás.

23/F

2017. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Aztán meg jönnèl azzal, hogy elfelejtettetek vèdekezni ès kèsik, lehetsz-e terhes...

Ha alkohol kellene szerintem is várj még

2017. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Max egy pohar bor, de az se ehgyomorra. Ha ennyire felsz, akkor vagy a kapcsolat eretlen meg erre, vagy te. Maradjatok a pettingnel meg egy ideig.
2017. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne, hogy így reagálj. Mármint ha annyira kívánod, hogy majd megőrülsz, akkor a dolgoknak történniük kéne maguktól.


Nem javaslom az alkoholt, max neked egy nagyon kevés ha úgy érzed attól megnyugszol kicsit.

2017. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ne már!Most komoly ínnod kell ahhoz hogy menjen?Nem olyan nagy trauma a szüzesség elvesztése,nyugi!
2017. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Én is nagyon izgultam az első alkalom előtt, mi akkor 4,5 hónapja voltunk együtt. :) Amit ajánlani tudok:

-első nekifutásra legyen teljesen sötét, vagy csak egy kis hangulatfény, így nem leszel olyan zavarban.

-lazítson el a barátod, maszírozzon, legyen sok előjáték

-Szépen lassan haladjatok, nem kell kapkodni.


Illetve ha ennyire bizonyalan vagy, akkorén átértékelném a dolgot még magamban. :) Biztosan Vele szeretnéd ezt? Szerelmes vagy belé? Nem fogod megbánni? Ha ezekben biztos vagy akkor nemkell félned. Meztelenül látott már gondolom nem egyszer, nem lesz semmi baj. És ha eléggé ráhangolódsz, akkor nem is fog fájni, illetve nyikván figyelmes lesz a barátod is. Én is gondolkoztam amúgy az alkoholon az első előtt, de végülis azért nem ittunk semmit, mert 100%-ban emlékezni akartam az elsőre. És még így is van egy-két dolog ami kiesett mert annyira meg voltam szeppenve. :D

18/L

2017. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!