Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, történt már veletek olyan, hogy véletlenül meztelenül kerültetek több lány elé? Hogyan?

Figyelt kérdés

Lányok is írhatnak, ha láttak már meg így fiút.


Mik voltak a reakciók?



2017. jún. 15. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
törtent 1 fogadas miatt xDDD ellege tagra nyilt a csajok szeme bar lehet a 24 cm töl a gatyamba ami eppen alt ellege ciki volt XD azota se mentem bárba xD
2017. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Aki kollégiumban élt, annak oda-vissza vannak ilyen élményei.

Én is nyitottam rá farokverő fiúra, ránk is nyitottak szex közben, nem tervezett közös zuhanyzás idegen fiúval, szexelő szobatárs, amikor azt hiszi, hogy én alszom, stb.


Amióta saját otthonunk van azóta is voltak dolgok, pl. masztizás közben csendben váratlanul megjelenő barátnő, itthon meztelenkedés közben nem egyedül hazajövő barátom, be nem húzott függönyön át utcáról belátó idegen, stb.

33 N

2017. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
EMI táborban elég régen (kb. 5-6 éve) amikor voltam, két konténer volt, ami belülről tusolónak volt kiépítve és nem volt öltöző, hanem csak tusolófülkék és egy kisebb folyósó ahol kagylók és tükrök voltak. 4 óra munka után a tűző napon, lezuhanyoztam és épp gyorsan akarom elvenni a kagylóra helyezett nadrágom és törölközőm amiután kiléptem a zuhanyfülkéből, amikor valaki épp kinyitotta a konténer ajtaját, ami előtt legalább 20 lány várakozott és mindenki végigstírölt. Utána vicces volt még járkálni köztük biztonsági őrként.
2017. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Táborban hajnalban kiszaladtam a mosdóba meztelenül. Azt hittem még mindenki alszik. Odafelé nem nem találkoztam senkivel. Visszafelé két lányba futottam. Meg voltunk lepődve mindannyian be szerintem bejött nekik. Atóta nekem is bejön már ez és szívesen vagyok meztelenül.
2017. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elkószáltunk haverommal a Luppán a nudista részről és belebotlottunk egy halom tinicsajba. Rendesen visítoztak, hogy nézzétek, mesztelen pasik! Mi meg vigyorogtunk mint a vadalma :D Persze a végén inkább bementünk a vízbe, nem éreztük, hogy kezelni tudnák a csajok a helyzetet.
2017. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Ausztriában egy Gasthausban szálltunk meg. Korán reggel meztelenül kimentem az erkélyre szívni a jó levegőt, nézni a hegyeket. Amikor jobbra néztem láttam, hogy egy kb. 60 éves nénike lefagyva néz rám. A szomszéd szobában lakott és az erkély közös volt. Mindketten mondtuk, hogy Morgen! és gyorsan behúzott a szobájába. Igencsak zavarba hozott :)
2017. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!