Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti honnan tudjam hogy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan tudjam hogy mit szeret a másik?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki lesz egy szexkapcsolatom,egy nagyon jó pasival és szeretnék neki mindent megadni. De nem tudom mit,hogy szeret az ágyban. Szeretném majd ,hogy minden jó legyen. A másik régen szexeltem ,2éve. Szerintetek szűkebb lettem? Honnan tudjam meg mit szeret?
2017. jún. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azokat a nöket szeretem akik nem ribik. A párom meg onnan tudja mit szeretek, hogy a dugást pár hét ismerkedés elözte meg.. javaslom neked is, még a szex is más, ha ismered a partnered.. az ismerkedés fontos, ha nem ismered igazán akivel együtt vagy, akkor ajánlom a müpéniszt.. egyszer voltam olyan növel, akit nem ismertem csak alkalmi volt. Hát jo szar volt. Azt hitte a csaj, hogy annyi elég hogy nagyon szép és azt csinálja amit általában a pasik szeretnek. Hát ez nem igy van.. ki kell hogy ábránditsalak, minden pasi totál mást szeret, szoval ha örömet akarsz szerezni neki, akkor ismerd meg.
2017. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hogy az emberek mennyire nem mernek egymással beszélni. Mert gondolom az olyan ciki, hogy nem véletlenül fedezitek fel egymás vágyait, hanem előtte megbeszélitek ki mit és hogyan szereti. Pedig ha tudnátok hogy az életben sok nagyon összetett problémára milyen egyszerű a megoldás...


"Drága szívem/édesem/csillagom/bogaram...Egy ideje ismerkedünk, jól megvagyunk, és végre megtörténik az, amit már mindketten régóta nagyon várunk izgatottan. Viszont szeretném ha a lehető legjobban sikerülne. Azt szeretném megtudni, hogy mik a gyengéid, hogyan szeretnéd leginkább? Mivel tudnálak leginkább feltüzelni? Gyengéden szereted-e, vagy kicsit vadabbul? Mik az erogén zónáid?..."


És ezt férfiként mondom, még ha nagyon nyálasnak is tűnik egyeseknek. Ma már hálistennek nem kell szemtől-szembe ezt megbeszélni, ott van az internet, így írásban minden olyan egyszerű.

2017. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beszélgessetek, ennyire egyszerű.
2017. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, nem interjúszerüen.
2017. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!