Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az, hogy szexre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy szexre a teltebb lanyok jonnek be, akiken van mit fogni, parkapcsolatra viszont a vekony lanyok?

Figyelt kérdés
19F

2017. jún. 16. 04:23
 1/5 A kérdező kommentje:

A teltebb alatt ilyenre gondolok:

[link]

2017. jún. 16. 04:27
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert nagy kufferba jó pakolni csak ciki vele utazni.
2017. jún. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Mert az aktuell szépségideál (szociális programozás) ELTÉR az ösztöneid által hozott nőstényképpel.


Amit ma "eszményi női testnek" neveznek, az nem szülésre van optimalizálva.

2017. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert annyira felszínes vagy, hogy nem mered felvállalni a saját ideálodat. Mert ciki lenne a haverok alatt akik a botsáskákkal járnak. Csak tudod, ha ők arra gerjednek, nekik jó, de neked nem, mert a barátnődet fogod csalni vagy csak másra vágyakozni....
2017. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én lehet kivétel vagyok, de nálam nem így van. Szexre és párkapcsolatra is a vékony tetszik. Egyszerűen belém van kódolva (még a "túlságosan vékony" is tetszik)

Amúgy ezt sose értettem, hogy szexre és párkapcsolatra más ideál... nem meri felvállalni, ami tetszik neki? Vagy mi? Mert az rendben, hogy több alak tetszik, mással kipróbálná, belső számít stb; csak ezt a megkülönböztetést nem értem. (a belsőt tulajdonság és a kinézet között pedig nem feltétlen vonnék bármiféle egyenlőségjelszerűséget)

Mindenesetre az én szemszögemből nézve, ha valakinek tetszik az alakja akkor az tökéletes számomra párkapcsolatban és simán szexre is egyaránt. A másik pedig, hogy bármennyire is vágyom az utóbbira akkor sem fogom az "igényeimet" leadni még néhány ital után sem és csak "lyukra" menni... inkább csak hosszabb távú kapcsolatokra építkezem.

2017. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!