Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normalis, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis, ha csak oralisan tudok elelvezni? Es, hogy azt jobban szeretem, mint a szexet? 20N

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Engem biztosan zavarna, mert nem tartom normálisnak.


Kábé mintha a férfi nem dugni akarna, hanem csak szopatni.

2017. jún. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy az orálisnál kapod meg a kielégülést, ezért reagálsz úgy hogy az a jó. Kell egy olyan srác aki elég türelmes ahhoz hogy eljuttasson a vaginális orgazmushoz. utána már csak azt akarod. Nem ugyan az a két orgazmus érzése és intenzitása. 45/f
2017. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Majd az okod ffiak megmondják neked a tutit, h nem normális, meg majd ök, meg még nem volt neked jo nagy farok a nunidban stb...

Hát nem, ez teljesen normális, nagyon sok nöt ismerek, akiknek csak csikloval van, ugyhogy teljesen normális, amit irsz.

2017. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bordás Béla ***** válasza:

Szerintem a 12-es hozzászólónál a pont! (az első mondatának kivételével)

Minden fejben dől el! Így az is, hogy el tud-e juttatni valaki Téged vaginális úton is az orgazmushoz.

És nem kell, hogy lelkiismeret furdalásod legyen attól, hogy ez most még csak orálisan megy! Lehet, hogy hozzád több türelem, kitartás, részedről pedig több érzelem, (nem csak szeretet, hanem a fiú iránti szerelem) kell ahhoz, hogy ez megtörténjen!

2017. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak így tudok elélvezni, viszont érdekes módon nekem a behatolással történő szex fontosabb. Ugyanis azt első perctől az utolsóig élvezem, csak orgazmusom nincs tőle. Tehát én úgy szeretem hogy egy jó aktus után kinyal a párom és akkor mindkettőnknek jó. Nekem hiányozna az aktus ha csak orál van.
2017. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Kb. 50 nővel volt dolgom. A mostani feleségem csak úgy tud elmenni soha másképp ha a cicijét izgatom Ő pedig a csiklóját izgatja. Ilyennel eddig nem találkoztam de Ő ilyen, időnként zavarja a dolog de megszokjuk.
2017. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet a csiklót is ingerelni normál szex közben is.
2017. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kicsit tudatalattis a sztori,ha nyalnak akkor fekszel és nem "kell" csinálnod semmit ettől jobban rálazulsz,ettől szereted jobban mint a szexet. Normális vagy nem én is jobban szeretem ha sz*pnak valszeg ezen okok miatt. (Szerencsére a párom imádja csinálni,tehát nekem jó :P )

Am ő is többször és hangosabban és jobban élvez el az orális szexre.

2017. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!