Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kéne félnem? 18 éves kortól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne félnem? 18 éves kortól, hogy működik?

Figyelt kérdés
Szoval...kb 1 honapja lefekudtem a baratommal, viszont felek, hogy elszakadt a gumi, a baratom azt mondta, hogy szerinte biztonsagba vagyok de mi van ha meg is elszakadt vagy volt valami? Mik a lehetseges esetek gumival vedekezesnel?...azota csinaltuk gumi nelkul is megszakitasos modszerrel, (nem szedek tabit, es joval elobb kivette) szoval most elegge parazok, hogy esetleg teherbe estem...ma kezdtem eszrevenni, hogy lelkileg nem vagyok olyan mint eddig, eletvidam csajszi vagyok de ma tokre faradekony voltam, fajt a hasam, szedultem de lehet, hogy ez csak a viz hiany miatt volt...a masik kerdesem, hogy ha megis teherbe estem akkor 18 ev felett mar nem kell szuloi engedely az abortuszhoz ugye? Szoval ellehetne intezni "titokban"? 18/L

2017. jún. 17. 02:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a nőgyógyászhoz, iratsz fel magadnak fogamzásgátló tablettát. Meg ha gumit használtok azon észre lehet venni hogy kiszakad. Ja és 2 gumi egyszerre könnyebben kiszakad, meg se próbáljátok. 18 éves korodtól kezdve nem kell szülői beleegyezés az abortuszhoz.
2017. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az is jó védekezés, ha tudod, hogy két menstruációs idő között mikor nem biztonságos az az egy hét, és akkor nem csináljátok.
2017. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!