Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés utáni szexuális aktivit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cocojambo888 kérdése:

Szülés utáni szexuális aktivitás csökkenése, vagy nemi vágy csökkenése a másik fél iránt?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve élek együtt a feleségemmel. Volt olyan nap, hogy naponta 3x voltunk együtt sőt szinte lehet mondani hogy heti 4-5 nap ilyen volt. De viszont szülés(császár) után ez a szám nagyon le esett...és ennek már 2,5 éve. Vagy fáj a feje vagy fáj a hasa,vagy fáradt,de van olyan pillanat hogy nem szól semmit és vetkőzik ez utóbbi csak néha fordul elő. Gondolkodtam sokat ezen mi lehet...24 éves fiatal nő,nem értem mi lehet a baj, gondolkodtam vágyfokozókon meg feromon spray-n;parfümön. Rólam mint férfi tudja hogy imádok szexelni...

#szülés #Szex;Szexuális vágy
2017. jún. 17. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerek sok erot kivesz barkibol
2017. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára nehéz, körülményes vagy nagyon fájdalmas szülés volt, ami lelkileg megviselte, és tudat alatt a szervezete tiltakozik attól a lehetőségtől, hogy ez újra megtörténjen...
2017. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire minden hormon, minden "belső berendezés" vissza áll a szülés előtti normál állapotra kb. 2 év. A gyereknevelés pedig fárasztó, érthető ha már nem kívánja annyiszor.
2017. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ollókezű Edward ***** válasza:

Naponta háromszor már biztos nem lesz. Hova teszitek addig a gyereket?A másik pedig az, amit már előttem is írtak, hogy a gyerek-háztartás téma nagyon fárasztó.

Erről őszintén és nyíltan kellene beszélnetek. Ha pedig nem lehet vele szót érteni, akkor azon a vonalon indulnék el, hogy hogy tudom a lehető legjobban tehermentesíteni, mert tudod, nem elég csak hazalapátolni a pénzt.


Sok sikert! :)

2017. jún. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez megy, csak már lassan 6 éve. Mi nem hetente szexelünk, hanem kb. havonta. Túl sok volt visszautasítás, emiatt én már nem is nagyon kezdeményezek. Úgy érzem kezd kihalni a kapcsolat. De a gyerek miatt nehezen tudnék lépni.
2017. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én 6 hónapja szültem szintén császárral. Baba előtt sokszor együtt voltunk de most jó ha van havi 2 vagy fáradtak vagyunk mind a ketten vagy el kezd fájni a belső varratom vagy épp a kicsi nem alszik. Vagy egyszerűen nem tud felizgatni hiába csinálja nem leszek nedves. Ez miatt el is megy a kedvem síkosító allergiás vagyok még az orvosi vazelint se birom. Ez Van...
2017. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy én vagyok-e szerencsés, vagy micsoda, de én is császármetszéssel szültem, elég komplikált dolog volt, számos betegségem jelentkezett szülést követően, műtöttek is, nekem is ott volt a kisfiunk, a házimunka, stb., de én égtem a vágytól végig. Alig bírtam kivárni a 6 hetet szülés után (természetesen megvártuk) és pont én vagyok nőként az, aki nyilván már teljes munkaidőben dolgozik is, de sokszor a falat kaparom, mert keveslem a havi 3-4 alkalmat, ami lenne, ha a férjemen múlna.

Szerintem kérdező a párod már rég túl van a hormonális változásokon, már rég visszaállt minden, amit befolyásolt volna maga a terhesség és a szülés, szerintem ott inkább teljesen más dolgok befolyásolják.

Talán nem érzi magát nőnek, nem érzi magát vonzónak, egyszerűen ellaposodott minden. Jó lenne, ha erről beszélgetnétek, ha nyitnátok egymás felé, ha éreztetnéd vele, hogy mennyire vágysz rá, elmennétek kettesben erre-arra, vagy néha, amikor a nagyszülőkkel van a gyerkőc, akkor azt teljes mértékben kihasználnátok.

Mert szerintem ott, ahol szülés után 2-2,5 évvel sem kívánja a nő a szexet, ott nagy bajok vannak. És ez már nem a gyerekkel van összefüggésben.

2017. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áthoztam ide, mert "amott" épp erről a kérdésről jutott eszembe a dolog.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Néhány nő miért nem szereti a szájába venni a péniszt?

------------------------------------------------------

Mert alapvetően nem szeretik a @-t. Az csak egy "szükséges rossz" ahhoz, hogy nekik "jó" legyen.


Az ilyenekből lesz aztán az a típus, amelyik csak a gyerekig dug. Utána meg jön ide a férj, hogy mi lett a feleségem libidójával?

Há' semmi: eddig se volt. Csak megerőltette magát, hogy gyereke - a gyereknek meg apja legyen, neki meg férje.

2017. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!