Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért kivanom még mindig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kivanom még mindig az exemmel a sexet? még sokkal jobban izgat is . Pedig mar 3 éve nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert még nem vagy túl rajta, és nincs más, aki kitölthetné a helyét.
2017. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy azért, mert nem vagy túl rajta. Ez klisé. Lehet ez is, de ha magamból indulok ki, akkor lehet, hogy a szex hiányzik vele.

Van olyan exem akin túl vagyok, közös megegyezés volt a szakítás, én is éreztem, hogy ez nem OK, meg ő is, elváltunk békében, nem akarok tőle párkapcsolatot, se futólag se komolyat, de dugni jó lenne vele.

Azért érezhetsz így még ennyi év után is, mert vele, olyan lehetett az ágyban ahogy te azt a legjobban szeretted, és ez hiányzik.

Én legalább is így vagyok egyik exemmel. Az ágyban ő volt a No. 1. csak minden más nem volt kerek. A szex miatt meg együtt maradni valakivel, hülyeség.

2017. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!