Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féléve vagyok együtt a tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléve vagyok együtt a tanárommal aki már nem a tanárom, előtte az exemmel 4-5évet voltunk együtt de ő miatta szétmentünk. Az exem még mindig kibékülne velem, hisz úgyanúgy szeret. Mi képpen döntsek?

Figyelt kérdés
Találkoztam az exemmel párszor és összezavarodtam. Mindkettőjüket ugyanannyira szeretem és fogalmam sincs mit tegyek. Jővőbeliségről annyit, hogy a tanáromnak még ott van a felesége de elakar vállni értem...de hát anyáéknak milyen lenne elmondani bele sem merek gondolni. Míg az exemet mostmár elfogadnák.
2015. jún. 9. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

xD

Én is felpróbálhatlak? Naaa, csak egyszer, lécci lécci lécci... :P

2015. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis mese.
2015. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez teljesen komoly es nagyon nehez dontes.
2015. jún. 9. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész úgy büzlik, ahogy írva van.
2022. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!